julie0463 julie0463 komentáře u knih

V pasti času V pasti času Madeleine L'Engle

Kniha je zajímavá. Zase něco jinačího, ale líbíla se mi cestování časem. Něco pro mě. Doporučuji i když je to spíš oddechovka.

Dračí věštba Dračí věštba Dugald Steer

Čtvrtý díl je naprosto nejlepší ze všech čtyř dílů. Je tak strašně napínavý že jsem tutu knihu přečetla ta týden. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Doporučuji

Dračí učedník Dračí učedník Dugald Steer

I třetí díl mě bavil. I když už si tedka moc ten příběh nepamatuji tak mě hezky nadchnul. Doporučuji

Snažíme se porozumět kočce Snažíme se porozumět kočce Brigitte Rauth Widmann

Knihu jsem kupovali ve škole (školní časopis přes který si objednáme knihy. Pro ty kteří nevědí).
A jak to jednoduše říct až tak mě moc nenadchla ale obrázky jsou hezké, prostě kdo chce něco se dozvědět o kočkách doporučuji.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Hmm. Zase něco jiného ale proč ne, my máme rádi muzikály a na krysařovi sme byli, ale tady to je trochu něco jiného než muzikant.
Jinak knihu jsem si vzala když se brácha stěhoval (dobrovolně mi jí daly).
Ale kniha se mi líbila.

Dědička trůnu Dědička trůnu Tui T. Sutherland

DOKONALOST.
Na druhý díl sem se těšila hodně dlouho ale dočkala sem se.
Tsunami mám ráda protože je vodní drak a já miluji draky a hlavně vodu.
Ale celá parta prožívá další dobrodružství a nebezpečí světa.
Zase se mi líbila obálka, a celý příběh.
DOPORUČUJI.

25.03.2022 5 z 5

Dračí deník Dračí deník Dugald Steer

Druhý díl je též dobrý jako první.
Opět lituji ty velké písmenka ale ty obrázky jsou mega hezký.
Jinak dobrodružství sourozenců společně s draky pokračuje.
Takže.......
......ano taky doporučuji.

Vzhůru do divočiny Vzhůru do divočiny Erin Hunter

Krása, ta obálka, ten příběh dokonalost sama o sobě.
U nás v rodině jsou i kočky takže nesmí taková série chybět. První díl je překrásný a zajímaví.
Prostě a jednoduše NÁDHERA DOPORUČUJI.

25.03.2022 5 z 5

Jak vycvičit draka: 1.–4. díl série (box) Jak vycvičit draka: 1.–4. díl série (box) Cressida Cowell

První box není špatný ale čekala jsem trochu něco jiného ale ok budu spokojená za to co mám.
Jinak knihu (sérii) sem si vybrala kvůli hřbetu, (jak se leskne) a protože drak nesmí chybět.
Jinak nic moc je to deník a ty nesnáším ale zaťala jsem zuby a dočetla sem to.

Dračí oko Dračí oko Dugald Steer

Kniha se mi líbila. Jednou jsem byla s mámou v Levných knihách, protože tam chodíme často, a uviděla jsem tu tu knihu. Hned sem si jí musela koupit protože jsem strašně ujížděla na draky.
Teď když se na ní koukám, lituji že má tak velký nebo tlusté písmenka.
Ale i tak doporučuji.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Hunger games se stali mojí nejoblíbenější jak knižní sérií tak i filmovou. První díl je hezký ale když sem četla po druhé (dříve jsem to četla z knihovny a slyšela audio knihu) jsem vyděla film a byla jsem na jednu stranu zklamaná, udělala jsem si vlastní obrázek o celém příběhu a potom sem to viděla, ale na druhou stranu sem věděla že se tato trilogie stane mojí nejoblíbenější.
Upozornění! Mluvím tady o prvním díle! Ne o celé trilogii!

05.02.2022 5 z 5

Zlaté tajemství Zlaté tajemství Ina Brandt

Hezké, Soví kouzlo jsem dostala v roce dva devatenáct a za chvíli jsem to měla přečtený.
(Tak tři díly hezké knihy samozřejmě budu mít za chvíli přečtený). Cením mega hezké obrázky a obálku. Taky hezký nápad ty dopisy aspoň jinak než u ostatních knih.

15.01.2022 4 z 5

Dračí věštba Dračí věštba Tui T. Sutherland

Moc hezká knížka, strašně se mi líbila. Jednoduše se čte a hlavně svižně.
Já jsem typ člověka který si vybírá knihu podle obálky, tloušťky, nejlépe když to má 200+ stránek a co se píše vzadu. Takže za mě mega super knižní série. Tui T. Sutherlandovou mám ráda a budu si chtít přečíst další knihy od ní.

14.01.2022 5 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Hezká kniha čte se svižně a rychle. Začátek nic moc ale jak vlezou do vlaku hned sem se do toho začetla, ale bohužel sem to četla ve škole, takže každou středu asi.
Jak přišlo na toho vlka který byl zranění tak mi ukápla slza.
Moc se mi to líbí ale znova už to teď nechci číst, ani to nejde začnu první stránku a hned vím o čem to je. Ale možná po tom zase sáhnu.

11.01.2022 5 z 5

Angry Birds - Stella - Willow na scénu Angry Birds - Stella - Willow na scénu Richard Dungworth

Angry birds jsem neviděla takže kdybych se teď chtěla pustit do této knihy tak to ani neotevřu.
Četla jsem to v deseti a vůbec mě to nebavilo, ale byla jsem u babičky takže jsem si musela zkrátit čas.
Co cením jsou ty obrázky to je jediné. Deníky nemám ráda a vadilo mi to jak něco bylo přeškrtnuté, vždy mě to mátlo.

11.01.2022

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

Kniha se mi hodně líbí. Koupila jsem jí kvůli své tloušťce a obálce.
Věděla jsem že mě nezklame a taky nezklamala. Má hezký příběh a jak se to střídá, vždy sem se těšila na darcyn příběh.
Ale nelíbí se mi jak se to střídá jednou Lizie podruhé Darcy. Kdyby to byly dvě knihy bylo by to lepší.

11.01.2022 5 z 5