Dračí věštba

Dračí věštba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330280/mid_draci-vestba-FeN-330280.jpg 5 9 2

Kroniky drakologů série

< 4. díl

Čtvrté a poslední ohnivé dobrodružství ze série Kroniky drakologů. Když na podzim nezačne každoroční tah ledových saní, pojme doktor Drake a jeho učedníci Beatrice s Danielem podezření, že se děje něco nekalého. Trojice se ocitne na ztraceném Dračím ostrově a musí zabránit tomu, aby Kladivo na draky, bájná zbraň a zhouba všeho dractva, padla do rukou nepřítele. Pradávné proroctví však předpovídá velkou bitvu mezi silami dobra a těmi, kdo chtějí drakům škodit, a hrozí, že dávné spory opět vyplují na povrch…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Brio

The Dragon Prophecy , 2012

julie0463
01.06.2022 4 z 5

Čtvrtý díl je naprosto nejlepší ze všech čtyř dílů. Je tak strašně napínavý že jsem tutu knihu přečetla ta týden. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Doporučuji

Cynickýholub
09.08.2020 4 z 5

Čtvrtý a poslední díl série a stejně tak dobrý, jako ty předchozí. Celá série Kroniky drakologů je taková velká oddechovka a jako mladší jsem to brala jako velké dobrodružství, ale teď už bych to četla spíš s nostalgickým úsměvem na tváři.
Jak jsem napsala, prostě taková oddechovka na konec celé série.