Jido Jido komentáře u knih

Českobudějovické náměstí, aneb Samsonova kašna, Bludný kámen a 48 domů Českobudějovické náměstí, aneb Samsonova kašna, Bludný kámen a 48 domů Jan Schinko

Pěkné čtení o domech na českobudějovickém náměstí. Každý dům je uveden jednotlivě s fotografií a historickými zajímavostmi.

03.05.2017 5 z 5

Když století městem proletí aneb České Budějovice ve 100 porovnáních Když století městem proletí aneb České Budějovice ve 100 porovnáních Milan Binder

Tato kniha je pohlazením na duši pro každého, kdo má rád historii Českých Budějovic a atmosféru starých časů:-)

22.02.2017 5 z 5

Budějovické povídky Budějovické povídky kolektiv autorů

Některé povídky se mi příliš nelíbily, ale bylo zajímavé sdílet pohled na České Budějovice s autory, kteří toto město znají.

10.02.2017 3 z 5

Inkoustová smrt Inkoustová smrt Cornelia Funke

Poslední díl trilogie byl nejlepší! Krásně napsáno, skvěle vymyšlený příběh, ani chvíli jsem se nenudila.

14.11.2016 5 z 5

Inkoustová krev Inkoustová krev Cornelia Funke

První díl série mě moc nebavil, ale tohle - to je jiná. Nenudila jsem se, děj měl spád, Inkoustový svět je opravdu kouzelný a temný zároveň. Už se těším na další díl.

17.10.2016 4 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Na začátek musím říct, že nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena. Musím uznat, že nápad měla autorka skvělý, příběh je pěkný, ale chtělo to něco navíc, chvílemi jsem se nudila, bylo to takové rozvleklé. Uvidím, co přinese další díl..

19.09.2016 3 z 5

Abeceda mzdové účetní 2016 Abeceda mzdové účetní 2016 Bořivoj Šubrt

Mzdové účetnictví pro začátečníky i pro ty, kteří již problematiku znají. Vše je srozumitelně popsáno, vítám užití příkladů z praxe. Doporučuji.

30.08.2016 5 z 5

Budějovický poutník aneb Českými Budějovicemi ze všech stran Budějovický poutník aneb Českými Budějovicemi ze všech stran Daniel Kovář

Krásná a zajímavá kniha, která poutavě a v historických souvislostech vypráví o známých i méně známých místech Českých Budějovic.

21.07.2016 5 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Autor opět nezklamal, kniha se četla dobře, jen to čarování mi chvílemi vadilo...

23.05.2016 4 z 5

Fundatio civitatis. Zrození královského města Českých Budějovic Fundatio civitatis. Zrození královského města Českých Budějovic Daniel Kovář

Opravdu krásný dárek k výročí založení města. Potěší každého, kdo se zajímá o historii města Českých Budějovic. Kniha obsahuje velké množství fotografií a historických map a je dalším povedeným počinem mého oblíbeného autora Daniela Kováře.

04.03.2016 5 z 5

Miral Miral Rula Jebreal

Kniha se mi moc dobře nečetla, asi jsem od ní čekala víc. Jak už bylo napsáno - chaoticky propletené příběhy. A brzdila mě neznalost palestinsko - izraelského konfliktu.

04.03.2016 2 z 5

Stíny v srdci Stíny v srdci Katherine Webb

Zajímavý příběh, kniha se četla dobře, určitě bych ji doporučila.

03.03.2016 5 z 5