Jezinka155 Jezinka155 komentáře u knih

I velké holky pláčou I velké holky pláčou Monika Knápková

Moc hezký příběh! Prostě autorka má hodně čtivý styl a to se mi líbí a taky se s ničím nepáře a všechno tak jakoby odsýpá. Super!

02.05.2016 5 z 5

Sázka na mizeru Sázka na mizeru Viktorie Veselá

Knížka se mi moc nelíbila. Humor autorky mi nic neříká a celkově jsem u knížky nic moc necítila a vlastně jsem nad ní ani nepřemýšlela. Dostala jsem ji k narozkám, tak jsem ji přečetla, ale vím, že v knihovně mi bude ležet pěkně dlouho a rozhodně si ji už po druhé nepřečtu. první knížku jsem od autorky ještě nečetla a po téhle se mi ani jaksi nechce. Rozhoně jsou hezčí ženské romány. J.

10.11.2016 1 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Monika Knápková

Jako vždycky jsem velmi spokojená s knihou! Fantasticky vykreslené pocity, že jsem měla pocit, že to prožívám já! Ani na chvilku jsem se nenudila a dokonce jsem se i zasmála s Mel, která tomu příběhu dává velkou jiskru. Hodně překvapivých zvratů které jsem nečekala takže veliké překvapení na konci knihy.Pro mě za pět hvězdiček. Moc autorce fandím!

22.11.2016 5 z 5

Horké výstřiky Horké výstřiky Sexy Lucca

Tak pokud to ma byt nejaka parodie, tak jsem to nepochopila!! Neskutecna blbost a jen se divim nakladatelstvi, ze to vydalo! Shrnuti - vetsi kravinu jsem necetla!!!

21.03.2016 odpad!

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

No, cetla jsem i lepsi, ale faktem je, ze i daleko horsi, takze shrnuti - docela pekna knizka.

28.02.2016 4 z 5

Tíha osudu Tíha osudu Monika Knápková