Sázka na mizeru

Sázka na mizeru https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309929/bmid_sazka-na-mizeru-caC-309929.jpg 2 14 4

Vdaná Elvíra v utajeném vztahu s prostopášným Medardem zahoří vášní, o níž vždy jen snila. Postupně ztrácí hlavu, nevidí, neslyší, neuvažuje. Záludný milenec obratně využívá jejího nízkého sebevědomí pro své potěšení a připraví ji o peníze, o čest a téměř i o rozum. Jak to půjde dál? A co se stane, když její ctnostný manžel Jaroušek začne tušit pravý důvod studených večeří?... celý text

Zdenča22
19.08.2017 odpad!

Horší a trapnější knihu jsem nečetla. Ztráta času a peněz. Kdo tohle vůbec mohl vydat?

lupavruce
21.11.2016 5 z 5

Knížku jsem zhltla za jeden večer a pobavila mě. Jako parodie - skvělé. Kdo nepozná, že jde o parodii nemusí se mu to líbit. Za mě palec nahoru.

slunatko
21.11.2016 1 z 5

No dlouho jsem premyslela co o knizce napsat. Zklamakla me, vubec se to neztotoznuje s anotaci. Mel by tam byt humor, nikde jsem ho ale nenasla. Trapny sceny typu - ze Elvira dela psa, to me totalne dostalo! Pokud autorka chtela kopirovat Padesat ods.sedi tak se ji to fakt nepovedlo. Absolutne jsem nepochopila co tim chtela vlastne vyjadrit. Mela by se trochu zamyslet nez vyda dalsi knihu. Takhke hloupou knizku jsem opravdu dlouho necetla.

Jezinka155
10.11.2016 1 z 5

Knížka se mi moc nelíbila. Humor autorky mi nic neříká a celkově jsem u knížky nic moc necítila a vlastně jsem nad ní ani nepřemýšlela. Dostala jsem ji k narozkám, tak jsem ji přečetla, ale vím, že v knihovně mi bude ležet pěkně dlouho a rozhodně si ji už po druhé nepřečtu. první knížku jsem od autorky ještě nečetla a po téhle se mi ani jaksi nechce. Rozhoně jsou hezčí ženské romány. J.

humor

2015  60%Jako můry za světlem
2016  41%Sázka na mizeru

Kniha Sázka na mizeru je v