I velké holky pláčou ekniha

Když mi ráno zazvonil budík, myslela jsem, že ho prohodím oknem, jak moc se mi nechtělo vstávat. Pavel tu se mnou byl až do půl třetí do rána. Tohle nebývá často, tak jsem byla ráda, že tu se mnou byl tak dlouho. Hluboce jsem si vzdychla a pomalu jsem se posadila na postel. Ještě, že už je dneska pátek! Pomyslela jsem si, když jsem zapnula konvici, abych si uvařila kávu... Těmito slovy začíná velmi napínavý příběh plný překvapivých momentů, který si oblíbí každá milovnice románů a s Terezou tak bude prožívat nejen pády a trápení, ale také radosti, strach, důležitá rozhodnutí a žhavé chvilky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293354/i-velke-holky-placou-MJZ-293354.png 55

Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Lekmoty

Julinka88
22.08.2016

Jak již bylo zmíněno velmi napínavá knížka. Moc mě okouzlil jemný styl autorky, mám ráda takové příběhy! Je to čtivé a určitě se ani na okamžik nenudíte. Doporučuji!!

ErikaV.
20.07.2016

Velmi dobře napsaná kniha, chytlavá, čtivá, napínavá. Že velké holky pláčou opravdu platí, určitě vám na konci ukápne slza, jako mně. Doporučuji.

Jezinka155
02.05.2016

Moc hezký příběh! Prostě autorka má hodně čtivý styl a to se mi líbí a taky se s ničím nepáře a všechno tak jakoby odsýpá. Super!

Monika Knápková

Monika Knápková