I velké holky pláčou ekniha

Když mi ráno zazvonil budík, myslela jsem, že ho prohodím oknem, jak moc se mi nechtělo vstávat. Pavel tu se mnou byl až do půl třetí do rána. Tohle nebývá často, tak jsem byla ráda, že tu se mnou byl tak dlouho. Hluboce jsem si vzdychla a pomalu jsem se posadila na postel. Ještě, že už je dneska pátek! Pomyslela jsem si, když jsem zapnula konvici, abych si uvařila kávu... Těmito slovy začíná velmi napínavý příběh plný překvapivých momentů, který si oblíbí každá milovnice románů a s Terezou tak bude prožívat nejen pády a trápení, ale také radosti, strach, důležitá rozhodnutí a žhavé chvilky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293354/big_i-velke-holky-placou-MJZ-293354.png 58
Pro ženy, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), Lekmoty

Kniha I velké holky pláčou

alnahu

Kniha ze života ,velmi čtivě napsaná a napínavá.Příběh Terezy byl sice smutný ,plný trápení i když mi docela vadilo,že porušila pravidlo co je v domě není pro mne .Nakonec se i ona dočkala životní radosti a její slzy budou konečně jen od radosti.Styl autorky se mi líbil a dobře četl-bohužel od ní v knihovně nemáme již žádný titul.Tuto knihu doporučuji.

Julinka88
22.08.2016

Jak již bylo zmíněno velmi napínavá knížka. Moc mě okouzlil jemný styl autorky, mám ráda takové příběhy! Je to čtivé a určitě se ani na okamžik nenudíte. Doporučuji!!

ErikaV.
20.07.2016

Velmi dobře napsaná kniha, chytlavá, čtivá, napínavá. Že velké holky pláčou opravdu platí, určitě vám na konci ukápne slza, jako mně. Doporučuji.

Jezinka155
02.05.2016

Moc hezký příběh! Prostě autorka má hodně čtivý styl a to se mi líbí a taky se s ničím nepáře a všechno tak jakoby odsýpá. Super!