Jessybelle Jessybelle komentáře u knih

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Přečetla jsem ji jedním dechem, byla první od této autorky. Líbila se mi, a tak jsem pátrala i po dalších knihách.

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Úžasná kniha, četla jsem ji již několikrát a pokaždé jedním dechem. Nakonec jsem si ji i koupila.

18.07.2015

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Toto byla moje první knížka od této autorky. Líbila se mi, přečetla jsem ji jedním dechem, a je to už 11let.

Čas zemřít Čas zemřít Wilbur Smith

Moje první kniha, kterou jsem četla. Super. A po ní následovaly další knihy...

18.07.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Je to několik let co jsem celou sérii přečetla, knihy jsem si koupila a doufám, že nadchnou i mé děti až dorostou. Knihy jsou psané velice poutavě, dají se přečíst doslova jedním dechem, což je dobré nejen pro děti.

18.07.2015 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Ač sci-fi a fantasy není zrovna moje parketa, jsem si tuto knihu a Hobita přečetla. Nadchla mě, určitě si přečtu oba další díly, a další knihy od Tolkiena. Je to prostě borec.

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha byla super. Tuším, že bych ji zvládla přečíst jedním dechem, kdybych neměla jiné povinnosti. Já ji vřele doporučuji.
Cheryl je odvážná, ne každá z žen by to dokázala. Ať ji k této cestě dovedly jakékoli okolnosti, nemyslím si, že ji "pouť téměř dožene k šílenství" - jak je psáno výše, ba naopak, že se usmíří sama se sebou, a o to jí přece šlo.

07.07.2015 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Je to první kniha, kterou jsem od Rollinse četla, a rozhodně nebude poslední. Četla se pomalu jedním dechem. vřele doporučuji. stojí to za to.

27.05.2015 5 z 5