JankaČoki JankaČoki komentáře u knih

Modrá Modrá Lucy Clarke

Ani som nečakala že bude až taká dobrá.. Čítala sa dobre a s napätím.. a to že sa to odohrávalo na jachte, kde sa stretlo 6 neznámych ľudí.. paráda.. Určite budem hľadať ešte ďalšie knihy od tejto autorky.. ( odporúčam aj Stíny nad zálivem)

29.08.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Toto je ôsma kniha, ktorú som od neho čítala, a začína ma trocha nudiť.. Škoda.. všetky sú totiž písané ako podľa šablóny- jeden pošahaný vrah a niekoľko obetí vybraných podľa nejakého vzorca, zavraždených nechutným, až trochu surrealistickým spôsobom ;-)... Pri prvých 4-5 knihách som bola z toho unesená, pri ďalších som si povedala že no veď dobre, ale pri tejto ôsmej som sa celkom tešila na koniec, a na to, kedy začnem čítať niečo iné. Mám ešte ďalšie 2 jeho knihy, ale obávam sa, že už má nedokáže prekvapiť. Asi si budem musieť dať dlhšiu pauzu.

29.08.2020 3 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Jednoznačne sa zaradila medzi moje srdcovky.. super

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Perfektná!!! Prečítané jedným dychom. A márne hľadám niečo podobné. Fakt super!

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Mne sa kniha veľmi páčila, tiež jedna z tých, ktoré keď začnem čítať, drží ma v napätí a tak ju nedokážem ani na chvíľu odložiť, až kým ju neprečítam do konca..

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Napätie od začiatku do konca. Takže som ju nemohla odložiť kým som ju neprečítala (sobota mi na to stačila). Presne tento typ kníh mám rada.

07.06.2020 5 z 5