janka3673 janka3673 komentáře u knih

Uvoľnení Uvoľnení Neal Shusterman

Od knihy ma odradzal nie velmi vydareny obal. Citala som ju na odporucenie. Bola som velmi prekvapena. Je vzacne najst v knihe uplne originalny napad a zapletku. Velmi ma to potesilo.

Tma Tma Jozef Karika

Citali sme si to nahlas s manzelom. V polovici ho to prestalo bavit, tak som to docitala sama ... mala som prestat s nim v polovici :) Ked som si myslela, ze v lese niekto strasi ...

28.09.2016 3 z 5

Tajomstvo Pembrooke Parku Tajomstvo Pembrooke Parku Julie Klassen

Kniha s cita velmi lahko. Pre mna to bol navrat do dievcenskych cias, ked som citala Austenovu a sestry Bronteove. Postavy ani pribeh vas neprekvapia, ale dej si vas dokaze udrzat. Odporucam ako darcek pre romanticke duse :)

Dedičstvo kostí Dedičstvo kostí Dolores Redondo

Kniha sa mi citala dobre, rovnako ako prvy diel. Je prijemne citat detektivku, ktora je ina ako severske "realne" podanie. Rada ako pri prvej casti : citajte s otvorenou myslou :)

Domofón Domofón Zygmunt Miłoszewski

Kniha mala vela logickych pochybeni .. ale stale som mala na mysli, ze je to jeho prvotina. Pacila sa mi zapletka a v niektorych momentoch aj jeho "prekvapenia". Mohol sa viac pohrat s koncom, takto som mala pocit, ze to len nejako potrebuje ukoncit ...

28.09.2016 4 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

velmi prekvapiva kniha ... Joe ma ma v hrsti.

Iskra v popole Iskra v popole Sabaa Tahir

Knihe davam pat hviezdiciek, lebo som ju precitala na jeden zatah .. a to sa mi uz davno nestalo. Cita sa to dobre, ma to velmi zrozumitelnu zapletku a nijako extra vas to nenuti zamyslat sa nad tym. Vyborny spolocnik do postele, ked vas ochromi chripka :)

Pozvanie Pozvanie Ruth Warburton

Kniha sa citala velmi dobre. Cakala som viac napatia. Ked sa tam objavili tajomne stopy v snehu, tesila som sa na mrazivu zapletku. Ta sa vsak nekonala. Skoda. U mna priemer.

09.06.2016 3 z 5

Keď Hitler bral kokaín a Leninovi ukradli mozog Keď Hitler bral kokaín a Leninovi ukradli mozog Giles Milton

Knihu som dlho obchadzala, lebo som si myslela, ze je to zase nejaka "alternativna" historia. Potom som ju vsak chytila do ruky a odvtedy sa na nej bavim a dozvedam sa vela novych veci. Neviem posudit, ci su pribehy pravdive, no mne sa velmi pacia.

26.04.2016 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Mala som pocit, že kniha je určená pre veľmi mladého čitateľa a snaží sa ho nevystrašiť. Škoda :( malo to väčší potenciál.

26.02.2018 3 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Zo zaciatku som vahala pri vsetkych tych zapletkach a prelinaniu sa s mystikou. Potom som sa pristihla, ze nemozem prestat citat. Je to kniha, ktora sa vyklana z dobre zabehnuteho smeru detektivok. Citajte s otvorenou myslou :)

Playground Playground Lars Kepler

Nedokazem tuto knihu docitat. Velmi sa trapim ... ja Keplera (Keplerovcov) citam odkedy zacali pisat a po Hypnotizerovi "prepechatom" zapletkami sa mi zadali, ze sa zlepsuju. Nemam co knihe vytknut .. namet - dobry, postavy - dobre, prostredie - dobre, styl - dobry ... no napriek tomu ma to neskutocne nebavi :(

28.09.2016 3 z 5