jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

To jako vážně? Děláte si srandu? Tohle mě fakt zničí :D nikdy jsem se víc netěšila na konec září :D Ale jinak kniha je bezvadná stejně jako první díl, nemohla jsem se odtrhnout, dokud nebyl konec.. který jsem fakt nechtěla... velmi čtivé, napínavé, líbí se mi přeskakování mezi pohledy Elly a Reeda.. Easton byl zase bezvadný, ať je jaký chce, asi ho miluju ! :D trochu doufám, že se třeba ve třetím díle dá dohromady s Val, která je taky pěkně trhlá :) :D určitě doporučuju, jen do toho ! :)

09.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Co to je sakra za konec dílu? Kdyby nebyl venku druhý.. asi by mě mrsklo.. jdu na něj... :D tento díl fakt skvělej... a Easton mě fakt bavil... takovej mazlíček :D Vtipné, nabité.. čtivé... určitě doporučuji :)

07.08.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Nemyslím si, že by tohle byl nejhorší díl, je stejně skvělý jako předchozí, jen trochu jiný... U scén, kdy se Gar a Logan prali o to, kdo z nich bude kmotrem, jsem se fakt pobavila a scéna, kdy Gar vybírá jméno pro dítě, mě vážně dostala a když jsem si to představila, fakt jsem se zasmála ! :D Některé scény mě i dojali... no a na závěr, když si malou holčičku vezme Dean do rukou a nakonec koluje přes všechny chlapy v knize... bože, kdo by nechtěl vidět to mimčo ve velkých rukou krásných a svalnatých chlapů :D
Série off-capmpus je skvělá celá a fakt mě teď štve, že je tohle poslední díl... ke všem knížkám se určitě vrátím. Doufám, že jak se všude dočítám, skutečně autorka plánuje další "pokračování" tentokrát třeba fotbalistů, se kterými už jsme se setkali :)

02.08.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Nebudu psát, že mě knížka překvapila tím, jak je skvělá, protože to není pravda. Skvělé příběhy od této autorky očekávám, takže se nemůžou stát překvapením... =) Navíc série
Wait For You je bezvadná. Jsem děsně ráda, že mě ani tato knížka nezklamala, ba naopak. Byla vážně skvělá. Příběh Cally a Jaxe byl takové štěstí v neštěstí, což je na jednu stranu smutné, ale na druhou to společně zvládli. Navíc, kdo by Jaxe nechtěl mít doma ;o) Ke knížce a potažmo celé sérii se určitě vrátím. =)

23.07.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Hodně silný příběh se zajimavým tématem. Knížka opět velmi čtivá, nedalo se odtrhnout :) líbila se mi a autorka mě určitě nezklamala. :)

15.07.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Hodně emocí, lásky... smála jsem se, ukápla mi slza, děsila jsme se, co přijde dál a to i přestože jsem věděla, že to dopadne dobře (v knize Důvěřuj mi je o nich na konci zmínka)... Děj mě vtáhnul a kniha se četla opět vělmi pěkně. =))

09.07.2017 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

i když už minimálně od půlky víte, kdo bude Nate, to jen Emma si to neuměla dát dohromady a nebo spíš si to nechtěla připustit, tak i tak to nebylo špatné čtení a mě se knížka líbila =) a Billy mě bavil =D

Návrh Návrh Elle Kennedy

za mě naprosto super... někdo by řekl klišé, ale kdo tyto knihy čte, ví jak to dopadne, nebo alespoň doufá, že to dopadne dobře... nezklamala mě a moc pěkně se mi četla, jak Hanna tak Garrett byli velmi sympatičtí a skvělí =)

Skóre Skóre Elle Kennedy

vtipné... čtivé... dojemné.. super :)))