Jane82 Jane82 komentáře u knih

Queen: Neznámá historie Queen: Neznámá historie Peter Hince

Kniha se dobře čte a je vtipná.

Mercury a já Mercury a já Jim Hutton

Nemohla jsem odtrhnout oči od řádků,Kniha od Jima se krásně čte.

Tajemství skupiny Queen Tajemství skupiny Queen Brian May

Kniha pěkná,je to souhrn z knihy Legenda Queen - 40 let skupiny.

17.11.2020 5 z 5

Queen kompletní příběh Queen kompletní příběh kolektiv autorů

Skvěle popsaná historie skupiny Queen.

17.11.2020 5 z 5

Queen - největší ilustrovaná historie králů rocku Queen - největší ilustrovaná historie králů rocku Phil Sutcliffe

Za sebe můžu vřele doporučit tuhle knihu. Je složena především ze skvělého obrazového materiálu, autor vycházel ze střípků různých rozhovorů s lidmi, co s klukama pracovali, i ze svých vlastních postřehů a vytvořil obstojné díl. Krásné fotky, osobní předměty, zajímavosti.. Prostě Božííí a nesmí chybět v mé sbírce Queen :-)

12.04.2019 5 z 5

Queen - Nový obrazový dokument Queen - Nový obrazový dokument Ken Dean

krásné fotografie,krásná kniha,pamatuji když jsem si jí koupila hned v autobuse cestou domů jsem ji přečetla, prohlídla, až jsem málem zapomněla vystoupit :-) :-) :-)

Freddie Mercury - Utajený život Freddie Mercury - Utajený život Mariam Ahund

strašně špatně se čte a ani jsem ji nedočetla :(

27.03.2019

QUEEN ve 3D QUEEN ve 3D Brian May

Brian May všechny fotky krásně popisuje včetně příběhů a mate pocit, že sedí vedle vás. Je to zážitek.

27.03.2019 5 z 5

Freddie Mercury - The King of Queen Freddie Mercury - The King of Queen Laura Jackson

Tahle kniha je také dobrá. Jsou tam kapitoly kde jsem se hodně zasmála,dobře se čte

27.03.2019 5 z 5

Královská kuchařka Freddieho Mercuryho Královská kuchařka Freddieho Mercuryho Peter Freestone

moc dobré recepty už několik Mňaminek jsem vyzkoušela

QUEEN - Rapsodie QUEEN - Rapsodie Hugh Fielder

Velmi zajímavá kniha plná fotografií s krásným povídáním,super

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

úžasná kniha,krásně napsaná Peterem měla jsem pocit,že sedí vedle mě a vše mě vypráví on sám

Legenda Queen - 40 let skupiny Legenda Queen - 40 let skupiny Harry Doherty

krásná kniha,krásné dárečky,jsem velký fanda a tahle kniha mě nesměla chybět v mé sbírce knih o skupině Queen

27.03.2019 5 z 5

Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Owen Williams

super kniha k filmu jsem nadšená moc krásné fotografie a rozhovory s herci

27.03.2019 5 z 5

Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Lesley-Ann Jones

super kniha,krásně napsaná a krásně se čte :-)