QUEEN ve 3D

QUEEN ve 3D https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357879/bmid_queen-ve-3d-fzj-357879.jpg 5 19 8

Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May. - 3D fotografie a text pocházející přímo od Briana Maye - Queen na pódiu i mimo ně, od 70. let minulého století až po současnost - více než 300 dosud nezveřejněných 3D fotografií - střípky ze života ve studiu i na turné z pohledu Briana Maye - kapitoly o Queen ve 21. století s Adamem Lambertem - součástí knihy je vysoce kvalitní 3D prohlížeč OWL... celý text

Biografie a memoáry Obrazové publikace
Vydáno: , Slovart (ČR)

Queen in 3D , 2017

efka.saf
19.11.2021 5 z 5

Když jsem poprvé narazila na knihu Queen ve 3D, napadlo mě, že to je trošku trapný marketingový tah, navíc dost kýčovitý a neměla jsem chuť knihu ani prolistovat. Pak se mi ale dostala do ruky a naskytla se mi příležitost tuto knihu přečíst. Och, Bože všemohoucí, nemohla jsem se víc mýlit!
Prvním překvapením pro mě bylo, že autorem je sám Brian May, ok, body plus. A pak jsem se začetla. A zadívala! A dámy a pánové, milí fanoušci kapely Queen, tohle není kniha! Tohle je fotoalbum! 3D fotoalbum, které vám komentuje v prostorách vaší ložnice sám Bri, skvělý a od dětství nadšený fotograf používající techniku, o které jsem neměla absolutně potuchy! Kdyby knihu Brian ještě i sám načetl, samozřejmě v brilantní češtině :D, a my si mohli pomocí sovičky pouze prohlížet fotky a u toho poslouchat komentář, katapultovalo by to knihu do hvězdných výšin. Ovšem ona tam je i tak. Vůbec mi nevadí, že tam historie není celá (to by kniha musela mít aspoň 5000 stran), naopak, text geniálně komentuje jednotlivé snímky a kniha působí opravdu autenticky. Není to "životopis" kapely, je to opravdové fotoalbum. A ruku na srdce, kdo dává do fotoalba poctivě fotky ze všech fází svého života? :)

MíšaS.
28.06.2019 4 z 5

Přeci jen jsem čekala asi více informací o skupině a členech skupiny z pohledu jednoho z nich. A zamrzelo mě úplné vynechání jedné zásadní kapitoly, kdy jsme se z 80. let přesunuly rovnou do současnosti. Tak proto asi jen 4 hvězdy, na 5 mi tam prostě něco chybělo.
3D obrázky jsou super, jen mi ze sovičky šíleně bolely oči, ale to je můj problém.

Jane82
27.03.2019 5 z 5

Brian May všechny fotky krásně popisuje včetně příběhů a mate pocit, že sedí vedle vás. Je to zážitek.

poetree
14.02.2019 5 z 5

Neumím si představit že je v ČR fanoušek Queen, který po ní netouží :-) Dokonalá 3D technologie, dokonalý příběh....akorát tuto limitku najít na Aukru pod 10tisíc je problém :-(

veg.petka
10.02.2019 5 z 5

Ty peníze...jsem za ní utratila a jsem neskutečně šťastná. Úžasná kniha a fotografie. A samozřejmě sovička. :-) Děkuji, Briane. ❤

Jarvis
10.01.2019 5 z 5

Co dodat, prostě skvost mezi knihami. Nová 3D technologie dokonalá

Hanina61
02.11.2018 5 z 5

Ano, nádhera! A naprostá povinnost pro všechny fanoušky kapely Queen... :-D

Ewilka
07.10.2018 5 z 5

Nádhera! Nádhera! A ještě jednou nádhera!