Janca007 Janca007 komentáře u knih

Dějiny výtvarného umění Dějiny výtvarného umění Marie Černá

Výborná kniha pro všechny, kteří se zajímají o umění, architekturu. Vše hezky vysvětlené, doplnění nákresy a obrázky. Dobrý pomocník pro studenty :-)

21.09.2016 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Tuto krátkou knížku jsem četla k maturitní četbě. Četla se sice dobře, ale místy jsem se trochu nudila. Čekala jsem od příběhu o něco víc.

21.09.2016 3 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Zvláštní příběh. Trochu hůř se mi četla, ale nevzdala jsem se a jsem za to ráda. Bylo se nad čím zamyslet.

21.09.2016 4 z 5

Jedna z nejlepším fantasy knih, které jsem četla. Film rozdělený do tří částí se může jít zahrabat.

21.09.2016

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná kniha i příběh jak pro děti, tak pro dospělé. Svým příběhem a životní filosofii zaujme snad každého. Jednoduše krátká, ale výstižná :-) Doporučuji, stojí za přečtení.

21.09.2016 4 z 5

Kniha není z těch, co by mě nějak extra nadchla. Četla se sice dobře a rychle, ale téměř po celou dobu psala Madam Camilla o tom samém stále dokola. Škoda, po druhé bych už po ní určitě nešáhla.

20.09.2016 2 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Krásná knížka, krásný příběh. Místy byly pro mě některé pasáže trochu zdlouhavé, ale nic, co by se nedalo přečíst. Knihu si plánuji přečíst určitě ještě jednou. V porovnání s filmem se mi kniha narozdíl od mnohých, se kterými jsem o ní i filmu mluvila, líbila víc.

19.09.2016

Základní kniha relaxačních technik Základní kniha relaxačních technik Paul Wilson

V Levných knihách ji mají levněji.

06.10.2012 4 z 5