Jana Š. Jana Š. komentáře u knih

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Oba díly bych zavedla jako povinnou četbu na škole.... přečetla jsem těchto skutečných příběhů víc a myslela jsem si, že mě nic nemůže překvapit. Bohužel i u čtení tohoto příběhu jsem si několikrát kladla otázku, proč se někdo nechá dobrovolně ponižovat a týrat, mozek mu říká ne a on se řídí údajně srdcem.... nepochopím, jak někdo může mít rád někoho, kdo ho zkope k nepoznání se... pro mě nepochopitelné, naštěstí vše relativně dobře dopadlo, ale případů, kde to nedopadne vůbec dobře je také několik.

28.06.2019

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jako vždy poutavý příběh. Knihy od Roberta jsou opravdu čtivé.

21.08.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jako i předešlé díly, jsem i tento přečetla během dvou dnů a už se těším na další a nechci, aby tato série skončila. Poutavý styl vyprávění, Erika a prostě vše mě na tom baví.

28.06.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Všechny autorčiny knihy, které jsem četla, se mi líbí. I tato patří mezi ně. Zajímavé téma, silný a reálný příběh s velice neočekávaným a dojemným koncem, při kterém mi tekly slzy.... Jsem šťastná, že jsem jako matka tuto situaci nemusela řešit a ikdyž jsem nyní přesvědčená, že bych ji řešila jinak, kdo ví. Různé situace řeší lidé opravdu různě. Peklo zažívali všichni. Přiznat si věci, jak se mají a co znamenají, je někdy velice nejen v takových případech těžké. Už se těším na další knihu. Autorka jich vydala hodně a přeji si, aby jich vydala ještě víc.

10.05.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečteno za 2 dny, super oddechové čtení.

31.12.2017 5 z 5