Jana Š. Jana Š. komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jako vždy poutavý příběh. Knihy od Roberta jsou opravdu čtivé.

21.08.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jako i předešlé díly, jsem i tento přečetla během dvou dnů a už se těším na další a nechci, aby tato série skončila. Poutavý styl vyprávění, Erika a prostě vše mě na tom baví.

28.06.2019 5 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Oba díly bych zavedla jako povinnou četbu na škole.... přečetla jsem těchto skutečných příběhů víc a myslela jsem si, že mě nic nemůže překvapit. Bohužel i u čtení tohoto příběhu jsem si několikrát kladla otázku, proč se někdo nechá dobrovolně ponižovat a týrat, mozek mu říká ne a on se řídí údajně srdcem.... nepochopím, jak někdo může mít rád někoho, kdo ho zkope k nepoznání se... pro mě nepochopitelné, naštěstí vše relativně dobře dopadlo, ale případů, kde to nedopadne vůbec dobře je také několik.

28.06.2019

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečteno za 2 dny, super oddechové čtení.

31.12.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Všechny autorčiny knihy, které jsem četla, se mi líbí. I tato patří mezi ně. Zajímavé téma, silný a reálný příběh s velice neočekávaným a dojemným koncem, při kterém mi tekly slzy.... Jsem šťastná, že jsem jako matka tuto situaci nemusela řešit a ikdyž jsem nyní přesvědčená, že bych ji řešila jinak, kdo ví. Různé situace řeší lidé opravdu různě. Peklo zažívali všichni. Přiznat si věci, jak se mají a co znamenají, je někdy velice nejen v takových případech těžké. Už se těším na další knihu. Autorka jich vydala hodně a přeji si, aby jich vydala ještě víc.

10.05.2017 5 z 5