jajajda jajajda komentáře u knih

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Jak já ten příběh miluju! Jsem nenapravitelná romantička. Viděla jsem film, ale jak se stává často, kniha je daleko lepší.

22.07.2023 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Romantická oddechová četba. Velmi čtivé, splnila má očekávání, doporučuji.

20.07.2023 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Po letech jsem si řekla, že je načase přečíst slavných Padesát odstínů... Nebudu jen hanit, příběh sice je jednoduchý a těžko uvěřitelný, ale v rámci tohoto žánru jsem ani nic jiného nečekala. V této kategorii se najdou lepší i horší kousky, takže za mě průměr. Jsem ráda, že mám půjčené, doma bych to mít nemusela :D
Edit: možná kdybych to četla před 10 lety, bylo by mé hodnocení jiné, dnes ve věku 30+ jsem asi stará :D

19.01.2024 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Hezká kniha, ale ne tak dobrá jako předchozí díly. Každopádně stojí za přečtení.

09.03.2020 3 z 5

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Tereza Maroušková

Kniha naprosto splnila má očekávání, opravdu jsem se zasmála. Asi to není humor pro každého, ale pro rozhodně ano!

27.01.2024 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Je to už nějaký pátek, co jsem četla sérii Božský, ale tohle je taková doplňková jednohubka k Bastardovi. Kniha není katastrofa, ale ani nejsem nadšená.

14.01.2023 3 z 5