Jack138 Jack138 komentáře u knih

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Vévodkyně a basketbalista. Nesmí spolu nic mít, ale jak se říká, zakázáné ovoce chutná nejlépe. Mimo zakázané lásky v knize najdeme i nucenou blízkost a od nenávisti k lásce. Já vážně miluju dobré enemies to lovers v contemporary, kde se nemůžou vystát, ale pak zjistí, že ten druhý není zas tak špatný.
Mimo milostnou linku se kniha zaměřuje i na život vévodkyně (který má i své stinné stránky) a výchovu mladšího sourozence, po odchodu rodičů.
Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Ona si dokáže stát za svém, i když to není jednoduché. A on by pro své milované udělal cokoliv.
Hodně se mi líbilo, že byly kapitoly z dvou úhlů pohledů. Člověk se pak dokáže více vcítit do příběhu.
Určitě se vyplatí si knihu přečíst o vánočních prázdninách a naladit tak vánoční atmosféru.

Odpočinková kniha z vysokoškolského prostředí. Pokud se chcete zasmát a rozplývat se nad roztomilými scénami, kterých je v příběhu hodně, je pro vás tato kniha perfektní.

Za knihu děkuju Humbook a Humbook Blogeři <3

18.12.2023 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

(SPOILER) Jen si tady odložím citát z knihy...
Co se říká o kouzelné moci staré hudby, není mi ani dost málo pravděnepodobné, uvážím-li, jak mě dojímá ten prostý popěvek. A jak jej dovede zahrát v pravý okamžik, někdy právě tehdy, když bych se nejraději zastřelil. A všechno bloudění a temno mé duše se protrhne a dýchám zase volně.

28.05.2023 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Hezk knížka, smutná ale hezká

08.05.2021 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han