Ivkaja Ivkaja komentáře u knih

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Tak to je kniha!!! Za mě z autorových rozhodně nejlepší. Právě jsem dočetla, tak jsem plná dojmů. Krásně se četla, autor už zde má vyzrálý styl a i jeho postřehy jsou jiné, hlubší, niternější. I on sám je jiný. Obdivuji jeho otevřenost a autenticitu. Díky za zážitek. Palec nahoru a klobouk dolů!

26.03.2024 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Tato kniha je moc pěkná. Osobně se mi víc líbila pěší putování, ale tady je Ladislav zase zřetelně vyzrálejši a kniha má zas jiný půvab. Nemůžu řict, ze bych se u jeho knih tloukla smíchy, ale je to pro mě takové milé pohodové čtení.Četla jsem teď znovu jeho knihy všechny od začátku a nyní se chystám na tu poslední, tak uvidíme.....

17.03.2024 4 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Tak toto byl poslední díl série, který jsem dočetla celý. Možná z dalšího asi třetinu, už nevím... První díl mě chytl a těšila jsem se na další, jenže díl po dílu toto dílo upadalo víc a víc do červené
knihovny, což je, myslím dost velká škoda, protože námět je perfektní a autorka psát umí když chce. Ale toto je až násilně natahované a už jsem toho měla dost. Líbilo by se mi tak 3-4 díly s vygradovanou zápletkou a pěkným koncem a dost. Většinou chci dočíst příběh až do konce, ale tady už jsem byla tak znechucená, že mě pokračování už ale vůbec nezajímalo. No a to je vše . Howgh.

17.03.2024

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Tento 1. díl se mi líbil. Píši to až poté co jsem přečetla celkem 4 díly, tak z mého pohledu byl tento první zdaleka nejlepší. Tak 3-4*

17.03.2024 3 z 5

Siddhártha Siddhártha Hermann Hesse

Pro mě snad nejkrásnější kniha, co jsem kdy četla. Vždy po delší době se k ní zas vracím, je to hodnota, která nezklame. Takové zahuštěné poznání.... ve zkratce řečeno cesta od duchovní pýchy přes světské zkušenosti až k opravdovému hlubokém poznání sebe sama. Příměr s řekou překrásný... Pro mě je tato kniha skvost. Vřele doporučuji.

08.03.2024 5 z 5

Milarepa Milarepa Eduard Tomáš

Krásná, co dodat víc? /Myslím, že tím, že jsem přečetla tuto knihu a nedávno knihu Siddharta , tak už na toto téma nemám co číst:-( (Nebo alespoň o ničem podobně kvalitním nevím)

27.11.2018 5 z 5