IvanaB IvanaB komentáře u knih

Medová past Medová past Unni Lindell

Zajímavá zápletka, dějové linie, ale čekala jsem víc, abych se nemohla odtrhnout, to zase ne... Vadila mi vzájemná nesnášenlivost vyšetřovatelů, snad budou v dalších dílech líp vycházet.

07.03.2016 3 z 5

Důvěrná setkání Důvěrná setkání Kathryn Harvey (p)

Zajímavá zápletka, dobře se to četlo, ale na mě moc erekce, bradavek, vlhkosti, tyhle pasáže jsem přeskakovala :-)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moc mě to neoslovilo, na můj vkus moc "chytrý" detektiv a moc "nezkušená" policistka, nicméně dám šanci dalšímu dílu :-)

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přiznám se, že jsem čekala trošku víc, ale zklamání to nebylo. A hlavně se mi líbilo, že jsem do posledních stránek netušila, kdo je vrah :-)

17.02.2016

Mezi zrnky kávy Mezi zrnky kávy Cleo Coyle (p)

Na mě až moc kávy, ale to by to nebylo "Mezi zrnky.." :-) Pěkně se o četlo.

19.12.2015 4 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Tak mně se knížka líbila, nečekala jsem žádnou psychologii, trochu pomalejší rozjezd, ale smála jsem se u ní nahlas. A nejvíc se mi líbilo "Manžela strašně bolí hlava" ... "To mu asi roste druhá mozková buňka.." :-D :-D

19.12.2015 5 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Film jsem viděla, o knize jsem neměla tušení, dostala se mi do ruky náhodou. Po pravdě, jak mě film doslova uchvátil, tak knížka nic moc. Druhý díl jsem měla v ruce dvakrát a dvakrát jsem ho odložila.

19.12.2015 1 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Asi zatím nejlepší z jejich knih, nemohla jsem přestat.

19.12.2015 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Moje první knížka od autorky, přišla jsem na ni náhodou v knihovně, přečetla jsem ji jedním dechem. A když jsem zjistila, že jde o celou řadu, vzala jsem to od začátku.

19.12.2015 4 z 5