ideal_alien ideal_alien komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Kniha mě neskutečně zklamala. Člověk by čekal, že v knize bude něco "speciálnějšího" než na jejich "nespeciálním" blogu, ale bohužel. Kniha obsahuje jenom nezajímavé blogové příspěvky, které vám nic nedají a je to jen ztráta času. Jediného, co na knize oceňuji je práce Kristýny Nezvedové, a to ilustrace, které jsou naprosto skvělé. Myslím, že na celé knize má největší podíl a zásluhu. Nemám tušení, proč tato kniha vlastně vznikla. Celý vesmír by se bez ní obešel, stejně tak i lidstvo.

05.07.2016 1 z 5

Běsnící světlo Běsnící světlo Estelle Laure

Kniha je velmi čtivý nejne YA román, který bych přirovnala ke knize Dopisy na konec světa. Kniha patří k oddechovým titulům, které tolik nenadchnou, ani nezklamou. Vytkla bych název, protože s "běsnícím světlem" kniha nemá nic moc společného.

14.06.2016 3 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Kniha byla sice čtivá, ale zápletka mi přišla jako okopírovaná z Osvětimi.

11.02.2016 4 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Myslela jsem si, že kniha bude mnohem lepší. Nechápu, že u ostatních vyvolala takové pozdvižení.

11.02.2016 3 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Velmi krásná kniha.

27.01.2016 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Velmi silný příběh, který nám jen dokazuje, jak silná je vůle žít. Ráda se budu k této knize vracet.

25.01.2016

Nietzsche v Nice Nietzsche v Nice Christian Schärf

Nesedl mi autorův styl psaní, ale i tak se mi kniha líbila. Myslím, že autor mohl přidat trochu přímé řeči. Jsem přesvědčena, že i když je kniha mimo můj věkový výběr, tak mi něco dala.

25.01.2016 3 z 5