Howdy Howdy komentáře u knih

Pět Tibeťanů Pět Tibeťanů Christopher S. Kilham

Neznal jsem cvičení pěti tibeťanů a tato kniha pro mne znamenala velmi užitečný návod jak postupovat. 4*

01.03.2020 4 z 5

Jak správně žít Jak správně žít Edgar Cayce

Kniha mne zaujala a podle některých rad se řídím každý den. Je zde spousta praktických tipů, jak lze správněji žít. Musím však vytknout, že autor se snažil až příliš dovysvětlovat výklady Edgara Cayce, což mi narušilo zážitek ze čtení. Doporučuji přečíst, myšlenky zde zapsané jsou velmi moudré. 4/5

01.03.2020 4 z 5

Mistr motivace Mistr motivace Mark Victor Hansen

Kniha mne zklamala, čekal jsem něco jiného, lepšího. Byly zde některé užitečné části, ale motivační videa na mne furt působí lépe než toto dílo. 3/5

01.03.2020 3 z 5

Julius Caesar: Génius leadershipu Julius Caesar: Génius leadershipu Phillip Barlag

Dílo bych nazval spíše takhle: Jak získávat přátele a působit na lidi podle Julia Caesara. Kniha naprosto předčila mé očekávání. Nejedná se o klasický životopis, kde je vylíčen chronologicky celý jeho život, ale jsou zde popsány zásadní momenty jeho kariéry. S těmito situacemi se vypořádal řešením v té době absolutně nevídaným. Jeho způsob jednání s lidmi je velmi inspirativní i dnes. Tato kniha není jen pro manažery, znalosti v ní obsažené uplatní každý. Velmi doporučuji a dávám jasných 5*

13.02.2020 5 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Výborná kniha o jídle. Informace, které jsou zde předkládány, vycházejí z vědeckých výzkumů a z pozorování tisíců účastníků programu WHOLE30. Jedná se tedy o opravdu užitečné informace, které můžete okamžitě začlenit do svého života a sledovat pozitivní dopady na svém zdraví. Jako jednorázová investice, která může změnit Váš život tuto knihu určitě doporučuji.

12.05.2019 5 z 5

Memorix anatomie Memorix anatomie Radovan Hudák

Nejlepší kniha o anatomii člověka. Vše je přehledné a systematicky uspořádané. Pro mě osobně byla více přínosnější než Anatomie od Čiháka. Doporučuji si jí koupit, stojí to za to.

14.01.2019 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Jedná se o velmi dobré čtení jak pro zdravotníky, obzvláště fyzioterapeuty, tak pro laickou veřejnost zajímající se o sport či pohyb. Dozvíte se zde více o sportech z hlediska dopadu na lidské zdraví, přečtete si o slavných sportovcích (Jágr, Štěpánek), ale i o samotném Pavlovi Kolářovi. Kniha pro mne byla velmi užitečným a zajímavým čtením, proto dávám 5*.

03.11.2018 5 z 5

Naprosto převratná kniha, která mi otevřela oči v mnoha ohledech a zároveň jsem se po jejím přečtení dostal na cestu osobního růstu. Této knize není co vytknout, je unikátní a každý by si jí měl přečíst. Jsou v ní obsažené univerzální pravdy, které by měl znát každý. Pokud hledáte smysl života, tady ho pochopíte. 5/5

09.07.2018 5 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Skvělá kniha, která v mnohých ohledech doplňuje filmové zpracování. Pro čtenáře zajímající se o duchovní růst je to ideální volba. Jen mi nesedly některé fantasy prvky, proto dávám 4/5.

09.07.2018 4 z 5