Jak správně žít

Jak správně žít https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50184/jak-spravne-zit-50184.jpg 3 10 5

Táto knížka obsahuje podstatu duchovního odkazu a psychologie výkladu Edgara Cayceho. Ačkoliv se přímo netýká Cayceho holistických konceptů zdravotní péče, soustřeďuje se na duševní a duchovní faktory, jež k tělesnému zdraví přispívají. Narazíte pouze okrajově na řadu fascinujících námětů, které Cayceho jméno proslavily: Atlantida, ESP, minulé životy atd. Starobylé civilizace, předpovědi, neuvěřitelné duchovní jevy, záhady reinkarnace, ty nejsou v jádru Cayceho materiálu. ... celý text

UnholyU
07.10.2020

Některé myšlenky jsou zajimavé, ovšem nektere rady jsou příliš jednoduché. Vadí mi že někdy je to moc náboženské.

Howdy
01.03.2020 4 z 5

Kniha mne zaujala a podle některých rad se řídím každý den. Je zde spousta praktických tipů, jak lze správněji žít. Musím však vytknout, že autor se snažil až příliš dovysvětlovat výklady Edgara Cayce, což mi narušilo zážitek ze čtení. Doporučuji přečíst, myšlenky zde zapsané jsou velmi moudré. 4/5

Elea
27.07.2019 3 z 5

Hodně z autorových výkladů stojí za zamyšlení, trochu mi však vadilo stále přítomné křešťanské náboženství.

Felsenberg
19.12.2018 4 z 5

Z podivuhodných výkladů se valí spousta krásných, užitečných a oduševnělých rad.

tester
26.12.2015

„Duch je život, mysl je stavitel a tělesné je výsledek." Autor se někdy jeví jako šarlatán, ale tuším že za jeho myšlenkami bude něco užitečného. Čtenář duchovně senzitivní má v knize mnoho inspirace k úvahám, ba dokonce i k činům, např. jak se vymanit z vlivů okolního děsu, který mu způsobuje trvalý stres a ničí zdraví. Jistě se najde čtenář, kterého kniha osloví. Je to myšlenkově bohaté, pestré, čtivé a někdo může usoudit že i pro některé čtenáře užitečné.

Edgar Cayce
americká, 1877 - 1945
1995  83%Tajemství lidského osudu
2009  68%Jak správně žít
2003  63%Tajemství kroniky Akáše
1998  72%Edgar Cayce o Ježíši
2010  89%Diagnostika karmy

Kniha Jak správně žít je v