Tajemství lidského osudu

Tajemství lidského osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62428/tajemstvi-lidskeho-o-62428.jpg 4 16 5

Kniha, která vám pomůže nejen lépe pochopit svůj vlastní život, osud Váš i Vašich bližních, ale která Vám i poradí, jak prožít svůj život lépe, plnohodnotněji, jak se vyhnout osudovým chybám.

matogeminimato
22.11.2023 4 z 5

Kniha,ktora vám pomôže lepšie pochopiť svoj vlastný zivot,osud Váš i Vašich blízkych. Poradí ako prežiť svoj život lepšie a plnohodnotnejšie, ako sa vyhnúť osudovým chybám .
Edgar Cayce bol intuitívny,, diagnostik". Počas svojho života poskytol ľuďom vyše 14 000 videní. Ako k tomu prišiel? Počas spanku.
Útla knižka ktorá nám ukáže, že naše strachy, obavy a problémy môžu pochádzať z minulých životov.
Ako žiť v piatich bodoch?
Nikdy sa neľutuj, ani nepreklínaj.
Konaj vždy tak, aby si vždy konal co najlepšie.
Pamätaj, že problémy sú vlastne príležitosťou k ďalšiemu rozvoju.
Nemá zmysel vyhýbať sa obtiažnym situáciám.
Žiadny problém bez vyriešenia zo sveta neodíde.

knihyKeMne
17.05.2021 3 z 5

Předně: tuto knihu nenapsal Cayce, ale jakýsi Richard Gordon, zřejmě Caycův obdivovatel. Dokonale se v tomto díle upozadil a snažil se vyložit celou filozofii karmy a reinkarnace, tak jak ji pochopil z Caycových mnoha výkladů (ten je činil v hypnóze). S těmito výklady si pohrál, roztřídil je podle různých témat a vyvozoval závěry, mnohdy ale není patrné, do jaké míry je to jen Gordonův osobní názor.

V celé knize je kladen důraz na to, že reinkarnace ani karma nejsou v rozporu s křesťanstvím, často se cituje z Bible.

Knížka má (až na tu obálku) uvnitř hezký design, krátké kapitoly a dobře se čte, pokulhává ale překlad, který je místy mixnutý slovenštinou i překlepy, za to ubírám hvězdu navíc (tu první za to dvojí jasně neohraničené autorství díla).

eliska4569
09.03.2015 3 z 5

Zajímavé

Nibiru
14.06.2013 5 z 5

Věci mezi "nebem a zemí" asi skutečně existují, a fenomén osobnosti E. Cayceho toho byl skutečným důkazem.
Už proto, že ho zkoumaly seriozně desítky nejrůznějších vědců a pro jeho nepochopitelné schopnosti nemohli najít logické vysvětlení.

Mia...
17.05.2013 5 z 5

Tahle kniha mě dostala už od asi třetí stránky ... Páni, Edgar byl úžasným člověkem, se kterým bych se rozhodně chtěla setkat. Musím říci, že toto dílo ovšem není psané jím, ale o něm. Každopádně jeho život je neskutečně fascinující. Vše je to jeden velký zázrak a přitom hluboká pravda. Vždy jsem v takové věci věřila, ale on toho byl živoucím důkazem.
V této knize je popsáno spousty příkladů jeho léčení pomocí hypnózy, popisy minulých životů, putování duše, důvody proč se nám dějí dobré i zlé věci, co si karmicky přenášíme a jak se to dá ovlivnit. Perfektní kniha. Vřele všem doporučuji.

Edgar Cayce
americká, 1877 - 1945
1995  83%Tajemství lidského osudu
2009  68%Jak správně žít
2003  63%Tajemství kroniky Akáše
1998  72%Edgar Cayce o Ježíši
2010  89%Diagnostika karmy

Kniha Tajemství lidského osudu je v