honZic honZic komentáře u knih

Doživotí Doživotí Martin Jun

Málokdy se mi stává věc, jež se mi stala u této knihy. Na straně 49 jsem ji zaklapl s tím, že dál už číst nebudu. Nudné, stylisticky na nic, vypravěč k ničemu a příběh jakbysmet. Tuhle knihu jsem nezvládl. Být Kunderou, na kterém tato kniha doslova parazituje, bojkotuju i samotné vydání knihy. Protože, co si budeme povídat. Když parazitovat na jménu, tak ať to aspoň stojí za to. Tohle "za to" - myšleno za čtení, nejdebože za zakoupení knihy (koupil jsem za lidových 19 Kč v Levných knihách a věřte mi, že i to je předražená kniha)! Český knižní trh je plný různých titulů. Ovšem i titulů, jenž by vůbec neměli nikdy vyjít. Kniha Doživotí je přesným příkladem.

24.04.2016 odpad!

Červená a bílá Červená a bílá Dorota Masłowska

tematicky a stylem vyprávění polská Natálie Kocábová

02.04.2016 3 z 5

Chladnou zemí Chladnou zemí Jáchym Topol

Těšil jsem se. Čekal jsem víc. Zklamání.

02.04.2016 4 z 5

Anděl Anděl Jáchym Topol

Zajímavý experiment. Kniha, která před svým vydáním byla v českých končinách tabu. Proto bylo všechno jiné, jinak psané... Ale v podstatě skvělé.

02.04.2016 4 z 5

Odlesk Boží slávy Odlesk Boží slávy Romain Sardou

Dost jsem se ztrácel a to mě vcelku hodně vadilo. Příběh není špatný, ale je dost překombinovaný..

02.04.2016 3 z 5

byl jsem nadšen. Skvělé.

15.02.2016 5 z 5

101 rad pro úspěšný prodej 101 rad pro úspěšný prodej Zig Ziglar

velmi velmi zajímavé, pro lidi, co pracují v prodejní sféře si troufnu říci, neocenitelnou pomůckou v rámci vlastní motivace. Skvělé čtení.

09.01.2016 5 z 5