HoneyMM HoneyMM komentáře u knih

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Už jednou před docela dlouhou dobou jsem knížku rozečetla, ale musím se přiznat, že mě po první kapitole vůbec nenadchla a nezaujala. Teď jsem se ke knížce vrátila a dočetla až do konce. První půlka knížky není nijak moc závratná, ale od druhé půlky už je dějově zajímavější a následné rozuzlení celého případu už má říz. Konec bych přesto o pár stránek zkrátila. Je to jen můj názor! :)

28.12.2012 4 z 5

Dům na Páté avenue Dům na Páté avenue Candace Bushnell

Knížka mě nijak zvlášť neuchvátila a přišlo mi na škodu, že některé příběhy postav nebyli více rozvinuté.

28.12.2012 3 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Zatím poslední knížka od Sophie, kterou jsem přečetla a ani tahle mě nezklamala. Vozila jsem jí sebou všude. Příběh mě strhnul a já se nedokázala odtrhnout. Každému vřele doporučuju její přečtení, protože i když podle popisku nevypadá, čtení je to krásné! ;)

01.09.2012 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Několikrát jsem vyprskla smíchy při čtění a podle přítele jsem celkově měla zajímavé obličejové projevy :) Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a hltala jednu stránku za druhou. A Mont Blanc mě naprosto odrovnal :))))

Bloody Mary Bloody Mary J. A. Konrath

První knížka, kterou jsem od tohoto autora přečetla a snad stačí, že jsem jí ani nedočetla a běžela jsem do knihkupectví pro další :)

Whisky s ledem Whisky s ledem J. A. Konrath

I když jsem se při čtení trochu bála, stejně jsem jí nedokázala ani v noci odložit :) Výborná a čtivá knížka!

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Knížka mě po prvních stránkách naprosto pohltila a zároveň šokovala. Několikrát jsem se musela kouknout jakou dobu, že to popisuje a přesto jsem ani na konci nemohla věřit tomu, že to bylo před "chvilkou". Její přečtení mohu jen doporučit!