Hokkejka Hokkejka komentáře u knih

Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Alena Peisertová

Asi jsem to nepochopila.

04.12.2013 2 z 5

Moderní kuchyně Moderní kuchyně neznámý - neuveden

Dostala jsem od kamarádky k narozeninám a přiznávám, že vůbec netuším, co některé názvy znamenají. Holt asi nejsem moderní kuchařka.

04.12.2013 4 z 5

Běžel z lesa zajíček Běžel z lesa zajíček Oldřich Sirovátka

Bití a zabíjení zvířat a dokonce i násilí na ženách + dost divné ilustrace. Nejvíc mě nasrala pohádka Jak sedlák vyzrál na vlka: Vlk v lese poprosí sedláka, ať mu dá ochutnat uzené maso, které se vaří nad ohněm. Chutná mu, a tak se sedláka zeptá, z čeho se to dělá. Sedlák mu tedy řekne, ať uloví divokou svini, což vlk udělá a chce, ať mu z ní teda sedlák udělá tu dobrůtku. Sedlák při výrobě troků vlkovi přimáčkne tlapy dřevem, zabije ho sekyrou a nakonec vlka i svini sežere. Zmrd!!

04.12.2013 2 z 5

Ajax na stopě Ajax na stopě Rudolf Szamos

Bála jsem se, že to bude nějaká blbost, ale vyklubalo se z toho nahlédnutí do psí duše, které se mi moc líbilo. :) Možná jsem si při čtení i trošku fňukla.

04.12.2013 5 z 5

999 - Poslední strážce 999 - Poslední strážce Carlo Adolfo Martigli

Prokousala jsem se 1. třetinou knížky a ani přesto jsem se v ději vůbec neorientovala. Kurevsky moc italských jmen, vůbec jsem nevěděla, kdo je kdo. Asi jsem dement, ale tohle je první knížka v mém životě, kterou jsem nedočetla.

04.12.2013 1 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Oddechová knížka psaná jednoduše. Nejvíc mě "šokovalo" roztrhání prdele o postel, jinak v pohodě. :) Nejnižší hodnocení dávají nejspíš jen přecitlivělí lidé (Pussies!!).

04.12.2013 3 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Tuto knihu jsem dostala na narozeniny a byla jsem z ní mírně rozpačitá, protože mě historie příliš nezajímá... Ze začátku jsem se v ději trochu ztrácela, ale pak jsem tomu přišla na chuť a musím říct, že je to opravdu skvělá kniha s napínavým dějem. Při čtení některých částí jsem si trošku fňukla a hned na začátku jsem se zamilovala do Waylanda. :) Těším se na pokračování!!

17.10.2013 5 z 5

Když nebudu mít prsa ze silikonu nedostanu se do ráje Když nebudu mít prsa ze silikonu nedostanu se do ráje Gustavo Bolívar Moreno

Fajn oddechovka ze života malých kurev. :)

16.08.2013 5 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Dárek od mé prababičky k mým 10. narozeninám. Od té doby jsem ji přečetla 3x a pokaždé jsem brečela. Moc pěkná kniha. :)

01.08.2013 5 z 5

Zvláštní kniha, nic podobného jsem nikdy nečetla.

01.08.2013 5 z 5

Netvor z temnot Netvor z temnot Duane Swierczynski

Po přečtení téhle knížky se mi dokonce párkrát zdálo o Skřípalovi... :)

01.08.2013 4 z 5