herotabe53 herotabe53 komentáře u knih

Sběratelka polibků Sběratelka polibků Lenka Lanczová

Přečteno. Můžu si "odškrtnou" další knížku od Lanczlové. Knížka s opravdu nečekaným koncem.
Celkově je to o holce, která si po dobu románu "vystřídá" plno kluků, protože asi neví, co hledá.
Kluci si z ní dělají hadr, do kterého se jen otřou. Anrea mi moc sympatická nebyla, ale když se to překousne, tak to jde.
Je to fajn počteníčko, když venku sněží, je velká zima a čte si jen tak pod peřinou.

03.01.2013 4 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Tuto knížku jsem dostala trochu omylem, už před více než rokem. Opravdu bych to nedoporučovala pro náctileté naivní slečny.
Nepochopily by. Je to knížka pro "dospělé". Nicméně četla se dobře. Občas je zajímavé se podívat na svět očima matky a ne dcery.

03.01.2013

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Knížka kde je vidět pohled z "druhé strany", než z pozice dívky.
Je to docela poučné. Díky tomu jsem pochopila některé chování kluků.

03.01.2013 4 z 5

Lásky na první pohled Lásky na první pohled Milena Brůhová

Tuto knížku nepovažuji za nějak extra skvělou. Dívčí romány mám ráda od LL.
Byla to má první od této autorky a na dlouhou dobu také poslední. Tuto knížku jsem si nevybírala v knihovně já, ale má matka.. a jelikož jsem jí nechtěla zklamat, že si tu knížku nepřečtu tak jsem se dala do čtení.
Některé části se mi líbí, některé vůbec. Tuhle knížku nejspíš už číst znova nikdy nebudu .

18.11.2012 2 z 5

Každý mrak má stříbrný okraj Každý mrak má stříbrný okraj Barbora Hrůzová

Je to knížka do které se mi docela dlouho nedařilo začíst.
Tuto knížku nedoporučuju na dobu, kdy chcete jen relaxovat a vypnout myšlenky.
Knížka je psaná tak, že autorka vypráví o dvou dívkách, vyprávění jsou rozděleny jen jménem.
Nad knížkou se musí občas přemýšlet a nespojovat si vše do jedné dívky.

Obsah byl docela dobrý, ale není to nějaká extra skvělá knížka.

18.11.2012

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Přečetla jsem ji teď - ve čtrnácti. Asi jsem už moc "dospělácká" a na tohle nevěřím.

08.11.2012

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

U této knížky opravdu nelituji, že jsem ji přečetla.
Velmi emotivní založená za zajímavém ději. Začátek knížky mi přišel jako další "obyč" knížka od LL, ale tento pocit se vytratil.
Velmi nečekaný konec!

08.11.2012 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Od prvního setkání s Kamilem mi bylo jasné, jak to dopadne..
Každopádně to Jarče přeju. Kamil je fajn. Nemůžou za to, že Jarky sestra si myslí, že s Kamilem chodí.

18.10.2012 4 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Chtělo by to pokračování...
Knížka na mě je velice krátká a děj také nic moc. Prostě krátké.
Ale jo, cítila jsem se spokojená, když vím, že to dopadlo dobře.

16.10.2012 2 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Souhlásím s komentáři dole, chtěla bych pokračování.
Byla to moje první knížka, kterou jsem četla od LL. Asi proto jsem si jí nejvíc oblíbila. Cítím podobu s hlavní hrdinkou.

26.09.2012

Lásku neutajíš Lásku neutajíš Irena Brandejsová

Hodně mi připomíná příběh z mého života.

26.09.2012