Hanca91 Hanca91 komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Čtvrtý díl Kim Stoneové se mi líbil zase o trochu víc než ty předchozí.
Trochu mi začíná vadit, že je Kim takový nepřístupný suchar. Protože ale Angela přislíbila celkem 12 knih z této série, pořád tajně doufám, že i na Kim čeká šťastný konec.
V téhle knize mě hodně zaujaly flashbacky z pohledu vraha. Jako další plus bych vyzdvihla, že i když to tak někdy třeba na první pohled nevypadá, tak všechno souvisí se vším.

02.02.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Případy Kim Stoneové u mne mají zatím stoupající úspěch. Po přečtení první knihy jsem neměla v plánu si další pořídit, ale teď jsem ráda, že jsem dala Angele další šanci.
Tichá modlitba mě dokonce v závěru přinutila k slzám.
Sama bych asi vymyslela trochu jinou zápletku ukončení prvního únosu, přesto dávám plný počet.

28.01.2019 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Nějak se pořád nemůžu rozhodnout, jaký mám z knihy vlastně pocit.
Celou dobu jsem čekala, až se vysvětlí to "proč?", a když to přišlo, tak byl vlastně konec knihy a já jsem si připadala ochuzená a pořádné rozpletení příběhu.
Takže námět byl super, zpracování za mě pokulhávalo

23.01.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nikdy jsem snad nepřečetla žádnou knihu takhle rychle. Hltala jsem jednu kapitolu za druhou, což bylo možná způsobené tím, že byly krátké závěr vždy pobízel k dalšímu čtení.
Jak už bylo několikrát zmíněno, tak konec knihy je dost přes čáru, ale v budoucnu určitě sáhnu po další autorově tvorbě.

07.01.2019 5 z 5