Gabrinela Gabrinela komentáře u knih

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Zajímavá kniha, netradiční v tom, že příběh popisuje ze strany pachatele. Krátká, rychle přečtená, super.

10.05.2016 5 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Líbí se mi styl autorky, který prostě je rozvláčnější, romantický, jazykově košatý. Autorka se tímto odlišuje a určitě se to nebude líbit každému. Já mám obvykle raději "údernější" styl a číst všechny knihy autorky za sebou by určitě nešlo, ale musím říct, že na mě tento její charakteristický rukopis působí velice pozitivně a jednou za čas je to pro mě obohacující. Už se těším na další knihu!

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Strhující kniha, pro mě vyniká popisem atmosféry a pocitů matky. Děj je napínavý a rozuzlení překvapivé, doporučuji!

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha mě příliš neoslovila, ze všech titulů autorky mi přišla nejslabší, nebavila mě, a to jsem se na ni po přečtení předchozích knih moc těšila. Postoj hlavní hrdinky a vlastně i Patricka ke stalkerce jsem trochu nechápala, přišel mi hodně naivní a situace místy až směšné. Asi jsem od knihy čekala něco jiného a ono se to nekonalo:( Snad bude příští kniha lepší, tato mě od Liane Moriarty neodradila!

10.05.2016 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mně se kniha moc líbila s jednou výtkou. Různé časové roviny mě v knihách velice baví, u téhle se ale musím přiznat, že jsem se občas ztrácela a musela se vracet a hledat. Zvlášť pro čtenáře, kteří nečtou denně a na jeden zátah, to může být v této knize náročnější.

Hlavní hrdinka mě vyloženě bavila. Nemyslím si, že hlavní postavy knih musí být sympatické, nevyžaduji to po nich:). Tuto bych označila za nestandardní a velice zajímavou:) a doporučila bych si knihu přečíst už kvůli ní!