Framboise Framboise komentáře u knih

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Willemův rok mě vůbec nebavil, ale chtěla jsem vědět, jak to dopadne s Lulu. Zajímavých bylo cca posledních 30 stran. S Allyson jsem její cestu prožívala, tu Willemovu jsem si vytrpěla. Znovu bych nečetla.

30.08.2017 2 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Knížka není špatná, ale Angela mi byla bohužel vrcholně nesympatická. Ačkoli o sobě mluví jako o milé, hodné holce, která se vyškrábala nahoru jen vlastní silou, na mě působí jako rozmazlená káča, které vůbec neumí brát ohled na její nejbližší. Ať už je to manžel, rodiče, nebo nejlepší kamarádka.

02.01.2018 2 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

První díl byl docela povedený, ale tenhle mě opravdu zklamal. Hlavní postavy - hodně přestřelené, neuvěřitelné a neskutečně pitomé. Třetí díl už ani číst nechci.

29.08.2017 2 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Za mě Třeštíkové nejlepší počin. Čtivé, svižné, lidské. Nemohla jsem ji odložit.

21.08.2017 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nezáživné, nudné, zdlouhavé. Čekala jsem všechno, ale tohle ne.
Lucik87 to skvěle shrnula.

17.08.2017 2 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Dobrá odpočinková kniha, dá se přečíst během odpoledne. Předvídatelné, ale milé.

16.08.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jak mě Dívka ve vlaku nadchla, tak Do vody bylo velké zklamání. V postavách se člověk po pár kapitolách snadno zorientuje, ale příběh mě nevtáhl, nebavil. Nudné, ploché.

16.08.2017 3 z 5

Priznanie tohto muža Priznanie tohto muža Jodi Ellen Malpas

První knížka ze série, která konečně měla nějaký děj. Lehké, oddechové čtení. Díky jednoduchosti jazyka stránky rychle ubíhají. Postavy jsou možná až moc jednoduché, ačkoli se nám autorka snaží podstrčit rádoby hloubku Jessovy duše. Znovu bych nečetla.

18.09.2017 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Liane mě prostě baví. Její knížky jsou zábavné, svižné, napínavé, smutné i vtipné. Poslední výročí není výjimkou. Příběh, u kterého nechcete konec.

16.08.2017 5 z 5