Forestlia Forestlia komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Absolutně nejlepší knížka jakou jsem kdy četla. Skvělý, promyšlený svět plný těch nejsympatičtějších postav jaké jsme kdy ,,poznala".

27.03.2019 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Společně se sérií spirit animals je toto má nejoblíbenější kniha.Velmi zajímavý příběh a stále optimistický Sammy :) mě opravdu oslovili.Doporučuji a doufám, že přeloží i další díl.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tahle kniha se mi moc líbila.Byla vtipná,hezky napsaná,dojemná....SKVĚLÁ.Viděla jsem i film, který byl trochu jiný, ale taky hezký.Knihu všem doporučuju. Bezpochybně patří k mým nejoblíbenějším.

16.02.2017 5 z 5

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Skvělá kniha.Je to moje nejoblíbenější série a určitě doporučuji přečíst si i další díly.

Vzestup a pád Vzestup a pád Eliot Schrefer

Opět úžasná kniha tak jako všechny díly.Jen mi bylo líto té jedné smutné události s určitou postavou protože to byla jedna z mých nejoblíbenějších postav.Nechci prozrazovat o koho a jak se jedná kvůli těm co knihu ještě nečetli,ale ti co už ano určitě ví co myslím.Kniha byla plná akcí a velmi napínavá a já se nemohu dočkat dalšího dílu.

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Já nějak nevím. I když se mi knížka četla opravdu pomalu, moc jsem si to užívala. Oblíbila jsem si naprosto každou postavu. Každý měl svůj vlastní charakter a prostě jsem jim to všem věřila. Hlavně proto mě mrzí, že ke knížce musím mít několik výtek. I přesto, že po pomalejším začátku byla knížka doslova nacpaná akcí, když o ní přemýšlím mám pocit, že se tam vlastně nic nestalo. Nějaké pasáže mohly být rozhodně kratší. Potom taky Drak. Je líčen jako mocný a tajemný čaroděj. A ze začátku to tak bylo. Ale postupem příběhu mi přišlo, že to nějak opadává a ke konci to vypadalo, že vlastně skoro nic neumí a Agniezka byla mnohem větší "chlapák" než on.A poslední věc je vztah hlavní hrdinky a draka. Jeho vývoj mi přišel skvělý a opravdový, ale bohužel podle mého mu bylo věnováno hrozně málo a zasloužil by si o moc víc prostoru.
I tak se mi ale knížka líbila. Příběh je nový a jedinečný a rozhodně stojí za přečtení.

02.02.2020 4 z 5