kniznistranky kniznistranky komentáře u knih

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Tak tohle byla jízda! Jako první musím říct, že autorčiny popisy výslechů, hlavně v druhé polovině knihy, si mě vyloženě získaly. Hltala jsem jednu stranu za druhou a hodně těžko se mi od knihy odtrhávalo. Posledních pár stran sem dočetla včera v noci (nebo spíš dneska ráno), protože sem prostě potřebovala vědět jak to dopadne. No, nakonec jsem knihu dočetla o čtvrt na 3 ráno. Vraha jsem tušila už tak od poloviny, ale neměla jsem jistotu, tu sem získala až na konci. Ale i přes to, že jsem ho uhádla, mi celou dobu vrtalo hlavou, jestli to náhodou není někdo jiný, protože autorka to opravdu měla hezky promotané a propracované, takže vlastně všechno souviselo se vším. První kniha od téhle autorky, kterou sem četla a rozhodně to nebude poslední kniha, kterou sem od ní četla.

28.12.2015 5 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Nebylo to špatné čtení, ale nebylo to ani nic, u čeho byste si řekli wow. Je to takový průměr, ale jak říkám, nebylo to špatné.

22.12.2015 3 z 5

BZRK BZRK Michael Grant

Kniha mě svým námětem hodně zaujala, ale když jsem se do ní pak začetla, bylo to nakonec trochu zklamání. Je to spíše pro mladší čtenáře, řekla bych tak 14 - 15 let. Dokonce jsem jí ani nedočetla (chybělo mi asi tak +- 80 stran) a vrátila zpět do knihovny s tím, že si na vánoce půjčím kvalitnější typy knih.

10.12.2015 2 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Bylo to něco úžasnýho! Po prvních pár stránkách jsem si nejdřív nebyla moc jistá, jestli mě to bude bavit ale jak stránky pomalu ubíhaly, bylo to čím dál tím lepší a lepší. Fůra napětí, akce, tajemství... bezvadně promyšlené, originální a čtivé! Už teď mám jasno, že další díl si určitě koupím a nemůžu se dočkat, až se pustím do čtení. Ještě teď jsem z toho unesená. :) Moc moc moc DOPORUČUJU!!!

26.11.2015 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lisa Jackson

bylo to úžasné čtení!!! Moje druhá přečtená kniha od Lisy a naprosto úžasná!

14.11.2015 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Bylo to hodně dobré čtení, po dlouhé době zase něco fantasy s upíry a vlkodlaky. Hodně se mi to líbilo a jsem určitě zvědavá na další díly. Bylo to čtivé a takové odpočinkové, nenáročné, ale rozhodně se mi to líbilo.

07.11.2015 4 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

První kniha, kterou jsem od Lisy Jackson četla a strašně moc se mi líbila. Tahle autorka píše úžasně, napínavě a čtivě. Konec jsem si takhle vůbec netipla a dost mě překvapil.

03.11.2015 5 z 5