BZRK

Nano. Svět uvnitř lidského těla, svět v mase, svět mezi nervovými zakončeními. A v něm se odehrává bitva mezi těmi, kdo chtějí ovládnout lidskou mysl, a těmi, kdo jim v tom chtějí zabránit. Mezi nimi jsou i Noah a Sadie, jejichž blízké zničil boj o moc, který vedou bratři Armstrongovi, podivná Dvojčata, která touží ovládnout svět a vytvořit utopickou společnost bez konfliktů a válek, bez hladu a strádání. Jenže jak vést válku v nanosvětě, kde stačí šikovně předrátovat pár nervových spojení a z člověka je rázem jen loutka? Strhující thriller, který balancuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144658/bzrk-144658.jpg 3.970

BZRK 1.

Romány, Sci-fi

Vydáno: , Albatros (ČR), CooBoo

BZRK, 2011

Kniha BZRK

Kacennnka
04.11.2019

BZRK je bláznivá kniha. Opravdu jsem nic šílenějšího a zamotanějšího nikdy nečetla. Ale je to skvělá zkušenost. Od začátku do konce jsem byla napnutá jako struna a čekala jsem, co se nakonec semele. Hluchá místa tam snad ani nebyla a jestli ano, nijak mě to nerušilo. Je to nepředvídatelné, dramatické a chtě nechtě i zatraceně reálné. Upřímně jsem během čtení byla tak nesvá z té představy, že by se mi v mozku mohly prohánět nějací malinkatí broučci a dělat mi tam bordel.

Stanas513
22.10.2019

Dobrý! Už se těším na pokračování, mám to doma. Sci-fi jsem četla hlavně jako holka, potom už méně, ale občas se k tomu ještě vrátím a ejhle, bylo to fajn! Trochu mi to připomnělo film Matrix nebo Vnitřní vesmír.

druzickaster
28.04.2019

Přiznám se, že podle názvu bych si knihu určitě nevybral. Rozhodlo, že bude končit licence na zapůjčení ebooku v knihovně, podíval jsem se o čem ten s prominutím "bláznivý" název může být, a...zaujalo, a...nelituji. Je to takový napínavý příbeh šmrcnutý Matrixem a ne nereálný a o to víc děsivý. Trošičku mi vadí, že se autor hned z kraje sám staví na jednu stranu, mohl být alespoň v prvním díle nautrální, ale co už. Nenudil jsme se od začátku až do konce, a poslední čtvrtina knihy má takový drajv a spád že jsem najednou otočil a cože? Poslendí strana? Naštěstí mám navazující díl, takže to nebyla taková tragedie. Mně osobně kniha velmi bavila a teším se na další díl, ehm kecám jsem už v půlce a nějak nebyl čas napsat komentář...

Edit: a je to opravdu tak nereálné? Na tohle jsem narazil po přečtení knihy....Nejmenší "sněhulák" na zemi ...2.7 mikronu vysoky

Denaille
23.11.2017

Jen největší tyran napíše knihu tak, aby se ta nejnapínavější část knihy ocitla na předposlední stránce. A s tou poslední stranou vás jenom uklidní, že bude pokračování.

BeyondHorizon
03.09.2017

Na knihu jsem narazila v knihovně a dlouho na mě tak koukala, až jsem ji nakonec popadla. Z námětu mohl vzniknout opravdu zajímavý sci-fi thriller, ale autor to úplně zpackal. Knihu jsem ani nedočetla. Nevím, jestli to bylo z nudy, nebo z chaotického vyprávění. Zklamání.

Mozkovna
05.09.2016

No... Tak furt nějak nevím, co si o tom myslet.
Bylo to celé trochu nad moje chápání a malililililinko jsem se občas ztrácela, jak autor neustále střídal úhly pohledu. Ale konec byl fakt skvělej, hltala jsem to a moc jsem nevěděla, které straně fandit. Postavy Keatse a Plathové se mi líbily, stejně tak Vincent a Nižinskij. Broučák mě celou knížku lehce štval, ale tak i záporácí musí mít občas navrch.
Za mě teda se smíšenými pocity 5*. Každý by si o tom měl udělat vlastní obrázek.
P.S.: U dvojčat Armstrongových jsem opravdu litovala, že mám tak dobrou představivost. Měla jsem nahnáno i jen z představy, jak „ta věc“ musí vypadat.

NicaCola
19.07.2016

Chci se podívat tam dolů. Do tebe. Do masa.

FlexiMZ
10.12.2015

Kniha mě svým námětem hodně zaujala, ale když jsem se do ní pak začetla, bylo to nakonec trochu zklamání. Je to spíše pro mladší čtenáře, řekla bych tak 14 - 15 let. Dokonce jsem jí ani nedočetla (chybělo mi asi tak +- 80 stran) a vrátila zpět do knihovny s tím, že si na vánoce půjčím kvalitnější typy knih.