evickakyticka evickakyticka komentáře u knih

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Tak, Srdce mě moc nenadchly. Netuším proč, ale už v půlce knihy jsem měla pocit, ať už ji mám dočtenou. Nejspíš se k ní vrátím později, s odstupem času ji snad zhodnotím lépe.

10.02.2011 3 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Nejvíce se mi líbila povídka Nona a samozřejmě Prám, básničky mě vůbec neoslovily, nejspíš jsem je zhltla tak rychle, že jsem nestačila pochopit, copak nám ten King chtěl asi říct??

10.02.2011 3 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Hezká pohádka pro děti i dospělé. Doufám, že si ji přečte jednou i mé dítě a propadne Kingovi tak, jako já:)

10.02.2011 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Jedna z prvních knih, kterou jsem od něj četla. Výborný nápad, kniha mě pohltila a ten konec...no božské!!!

10.02.2011 5 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Clockwork orange je můj oblíbený film, po shlédnutí filmu jsem teprve četla knihu. Nevadily mi převzatá slova, dokonce mi po přečtení knihy ještě dlouho ležela v hlavě. Čajiny a bajati. Snad pro někoho, kdo neumí anglicky, byla kniha problém, musel se pořád vracet k vysvětlivkám. Jinak kniha stejně dobrá jako film!

09.02.2011 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Nedávno jsem knihu přečetla už podruhé a líbila se mi ještě víc než poprvé.Trochu jsem se ztrácela v postavách,ale po dalším přečetení už jsem si je jen vychutnávala a neměla jsem v tom takový nepořádek. Také konec knihy, byl trochu krátký.
Dovedu si představit barvitě domek na vršíčku, který byl hlavním předmětem knihy:)

09.02.2011 4 z 5