erulka erulka komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl mě opět nezklamal. Řekla bych, že se tam toho dělo méně než v předchozím díle, ale i tak mě děj dokázal naprosto strhnout. Konec byl geniální a už se těším na závěrečný díl.

06.09.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

I když se jedná spíše o knihu pro mladistvé, nemohla jsem přestat číst. Četlo se to samo. Ve většině knih nemám ráda vulgární výrazy, ale sem se to naprosto hodilo a vůbec mi to nevadilo. Hlavní hrdinka je sympatická a líbí se mi její odhodlání. Z Royalovic synů mi nejvíc k srdci přirostl Easton, je s ním sranda. V některých pasážích mě dokázal i nahlas rozesmát. Hned jsem se vrhla na další díl.

06.09.2017 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Jako doplnění k celé sérii to bylo fajn. Četlo se to příjemně, takové pohodové čtení na prázdniny. Jelikož jsem věděla, jak to všechno dopadne, tak mě děj nijak nezvedal ze židle, což ale určitě nebylo ani autorčiným cílem. Jsem ráda, že nám čtenářům poskytla i Tobiasův pohled na jednotlivé věci a události.

21.08.2017 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi velmi líbila. Kupodivu mě bavil i začátek i Liin život ve vesnici. Líbilo se mi, že je kniha podávána z několika pohledů. Úžasné bylo, že autorka až skoro do konce příběhu neprozradila, kdo je princ a kdo vrah. Sama bych to hádala špatně, nebýt některých komentářů k této knize, které mě navedly ke správnému zjištění. Už se těším na další díl.

14.08.2017 4 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Z celé série mi tento díl přišel nejslabší, což ovšem neznamená, že jsem ho nezhltala za dva dny. Nejlepší části byly, když byli Perry a Árie spolu. Velmi mě mrzela smrt Liv. Ze začátku jsem tomu nemohla uvěřit a čekala jsem, že v dalších kapitolách bude řečeno, že její zranění nebylo smrtelné. Nestalo se. Bohužel jí v knize nebylo dopřáno moc prostoru. Kniha byla ovšem výborným naladěním na závěrečný díl.

14.08.2017 4 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Úžasný závěrečný díl celé série. Kniha byla plná emocí a nechyběla v ní ani pořádná akce. Neustále se něco dělo. Četlo se to samo. Díky tomuto dílu jsem začala mít ráda Sorena. Líbily se mi jeho jízlivé poznámky, které mě vždy pobavily. Bylo mi hrozně líto některých postav, které umřeli - Uhlík a Liv.
Kniha ve mně vyvolala mnoho emocí a bude těžké se s ní rozloučit. Děkuji autorce za sepsání této skvělé trilogie.

14.08.2017 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Suprová kniha. Ze začátku jsem se do knihy sice nemohla začít, ale po pár kapitolách jsem ji už nemohla odložit. Bylo úžasné pozorovat postupně měnící se vztah mezi Árií a Perrym. Hned jsem začala číst další díl. Škoda jen, že knihy nejsou nikde k sehnání. Hned bych si jimi obohatila moji knihovničku.

14.08.2017 5 z 5