erikasy erikasy komentáře u knih

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Po precteni vsech dilu byl tento pro me asi nejlepsi. Oproti predchozim dilum se tento cetl skoro sam. Dej me do sebe vtahl a nrpustil dokud nebyl konec. Pekne oddychove cteni.

05.03.2023 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tuto knihu jsem zvladla precist velice rychle. Pribeh me absolutne vtahl. Gia byla prijemna holka s tim co na srdci to na jazyku. Co se tyce Rushe nebyl to zase az takovy drsnak jak se muze od pohledu zdat. Je to muz se srdcem na dlani.

31.05.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Prvni kniha od teto autorky a byla jsem spokojena. Kniha byla ctiva a Judith jsem si velice oblibila. Celian byl chvilemi na zabiti, ale nakonec poznal co je pro nej dobre.

22.12.2022 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Skvele cteni stejne jako prvni dil. Prectene velice rychle a stejne jako prvni dil tak i tento me pohltil a musela jsem cist a cist, abych vedela jak to cele dopadne. Za mne super.

31.05.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Na knize me hned pritahoval dej. I pres zklamani a spatnou zkusenost u obou hrdinu. Nasly silu verit opet v lasku a duverovat. Hlavne v pripade hrdinky Kate najit si pomoc duverovat muzum. Pribeh je ctivy a nemohla jsem se odtrhnout az do konce. Moc pekne napsane.

06.11.2022 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Tento závěrečný díl se četl pomalu sám. Ihned jsem si Zoey i Dylana zamilovala, stejně jako předchozí dva páry. Každý si prošel těžkými životními úseky a na nic si nehrajou ani se nijak nepřetváří. Za mě super oddechovka. Těším se na další knihy od této autorky.

18.10.2022 5 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Kniha je velmi ctiva. Sice bylo od zacatku jasne jak to dopadne, ale i presto se mi kniha libila. Carla byla velmi emotivni a jeji starosti byly velmi realne. Mitchell mi prisel chvilemi jak trouba. Kniha byla velice prijemne cteni. Pokud bude nejaky dalsi dil uz ted se moc tesim.

18.04.2023 5 z 5