erika3886 erika3886 komentáře u knih

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Doporučuji!
Musím říct, že mi často dělá problém střídání kapitol podle hrdinů. Tady se to ale krásně doplňuje! Kapitoly se střídají z pohledu hlavní hrdinky Nikol a hlavního hrdiny Luka. Moc se mi líbil pohled obou pohlaví, obzvlášť ten klučičí, který není zase tak v knihách častý. (Nebo čtu špatné knihy. :-D)
S Nikol jsem se dost ztotožnila, jediný rozdíl byl v tom, že já nerada čtu knihy na veřejnosti. A Luke? No.. Brala bych ho. :-D I když bych si musela zvykat na jeho sport.

21.01.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě zatím nejlepší kniha od autorky. Mám přečtené 4 díly.

14.01.2022 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Má první kniha od autorky. Dle anotace jsem se velmi těšila, ze začátku jsem byla spokojená. Cca v polovině knihy mi začali být hl. hrdinové nesympatičtí, ale nakonec si mě usmířili. :) Podle mého názoru, tam byla zbytečně moc zmiňována jediná chyba Maegan, která sice musela několik lidí naštvat, ale nemyslím si, že by se kvůli tomu z ní stal vyvrhel v celé škole.
Konec byl zbytečně uspěchaný! Příběh se táhl a najednou se něco stalo a konec. Závěr to byl zajímavý, ale rozhodně bych přidala pár stran.

25.04.2022 3 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Krásné, oddechové, romantické čtení. Už od začátku je jasné jak to dopadne, ale i přesto se mi kniha líbila. Mohu jen doporučit a to i první autorčinu knihu Knihomolka.

21.01.2022 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Krásné oddechové romantické čtení, kde se zasmějete i trochu za vztekáte. Dle mého názoru mohla autorka trochu ubrat opakujícího textu. Jelikož číst asi 4x, že rodiče Sal bydlí 3 hodiny od ní, mi přijde jako informace, která stačila říct jednou. A takových situací, kde se hrdinka hodně opakuje, je více.

I přesto knihu doporučuji, jelikož vás vtáhne a nebudete od ní chtít odejít.

21.01.2022 4 z 5