Enny4 Enny4 komentáře u knih

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Knížku jsem četla před delší dobou takže jsem si už nepamatovala děj. Můžu říct že mě ale čtení opět bavilo, hlavní hrdinové se mi líbili. Emily jako rukojmí Dravena uvítala možnost dostat se a chvíli pryč z dosahu otce, který ji držel zavřenou doma na hradě. Vzhledem k tomu že se toužila vdát a mít děti, Emily využije příležitosti a jde za svým cílem ulovit toho pohledného válečníka. Draven který zná pouze boj a válčení s nepřítelem, nikdy nepoznal co je láska a něha, proto nemá šanci a poprvé v životě podléhá touze a vášni ke krásné Emily i za cenu trestu od krále...

11.03.2018 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Knížka mě moc nebavila, dočetla jsem ji jen proto, že tuto autorku mám ráda. Oba hlavní hrdinové si nezískali mé sympatie. Tím jak se seznámili a hned skončili v posteli, násedný Oliverův zbabělý útěk od Diane kdy nebral ohled na její city ani na to, co s ní dál bude přestože věděl v jaké se nachází situaci... Nedivím se Diane že se chtěla pomstít a vydírat ho. Zvláštní děj knihy, to otevírání klubu ženou se mi zdá v té době nereálné... Dávám tři hvězdičky a doufám že další díl této série bude lepší :)

06.03.2018 3 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Na knížku jsem se těšila a nezklamala mě. Thomas přijíždí do svého klanu kvůli problémům které mají tamní farmáři. Obrací se na Lucillu s žádostí o pomoc a společně začnu pátrat kdo může za záhadná úmrtí a nemoci v klanu. Přitom se sblíží, Lucilla už dlouho ví, že Thomas je ten pravý a vyvolený muž pro ni. Thomas má jiné představy o životě, chce mít svůj život, starat se o svoji firmu v Glasgow, být svým pánem. Myslí si že to co je mezi nimi je jen vášeň která jakmile odjede z Údolí tak časem vyprchá. Jakmile však odjede, zjistí že ten starý život ho již nenaplňuje a vrací se zpět do Údolí za Lucillou...
Příběh byl zajímavý, čtivý a už se těším na další pokračování o Macusovi:)

27.02.2018 5 z 5

Nitky osudu Nitky osudu Arnette Lamb

Tak k prvnímu dílu z tého série jsem se dostala až po přečtení všech ostatních knih :) Mě se líbil tak jako ostatní díly. Myles přitažlivý hlavní hrdina, který se snaží Susain neustále svádět přestože ta je převeku u něho zaměstnaná jako služka ... Susain, odolává, podlehne, splní svůj úkol kvůli kterému do Anglie přijela a prchá zpět do Skotska. Druhá část knihy se již odehrává ve Skotsku, kam Miles přijíždí vyřešit své problémy a vyhledat uprchlou služku, zjistí zde, že je to vlastně jeho nevlastní sestra Susain....

15.02.2018 5 z 5

Letní bouře Letní bouře Denise Domning

Knížka se mi moc líbila, velmi poutavý příběh ze středověku. Philippu provdali jako dítě, je manželovým majetkem, musí snášet jeho kuté zacházení, ponižování a bití. Když pozná hodného a pozorného Temrika, zprvu nechápe že všichni muži nejsou stejní. Oba se do sebe na prví pohled zamilují a snaží se zakázané lásce bránit...Kniha má děj, opravdu mě moc zaujala. Škoda že není i příběh o Philippině sestře Roweně o seznámení s jejím manželem, Temrikovým bratrem Rannulfem :)

12.02.2018 5 z 5

Normanský dobyvatel Normanský dobyvatel Sandra Lee

Hezká knížka kterou jsem již dříve četla.

08.02.2018 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Dva tvrdohlaví hlavní hrdinové od začátku knihy až do konce :) Jamie krásnou Sheenu od prvního setkání strašně chce, ona je ze znepřáteleného klanu a má z Jamieho panickou hrůzu protože on má hroznou pověst. Jamie je zeman svého klanu a je zvyklý že musí být ve všem po jeho. Jeho sobecká povaha mi celkem vadila, víc se mi líbil jeho bratr Colen který si ji unesl, ale musel ustoupit staršímu bratrovi :) Ale jiak to byl hezký příběh ze Skotska, všechny knihy od této autorky se mi líbí

06.02.2018 5 z 5

V zajetí Vikingů V zajetí Vikingů Julia Byrne

Hezký příběh z doby nájezdů Vikingů. Rorik se mi moc líbil, hrdá anglická šlechtična Yvaine mi tošku lezla na nervy. Rorik ji našel spoutanou a zbitou, zamiloval se do ní na první pohled tak ji unesl. Chránil ji přede všemi...Nakonec i Yvaine pochopila že Rorika miluje takového jaký je.

03.02.2018 4 z 5

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Tak předešlý díl se mi líbil více. Celá knížka byla vlastně o tom, jak se Maggie chce vyvléknout z manželství, jak Owen jejím snům nevěří ona zase nevěří jemu... Prostě kniha na jedno přečtení, více se k ní nevrátím :)

01.02.2018 4 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Warren i Delia byli moc sympatičtí. Moc hezký příběh, líbil se mi více než dva předešlé díly série.

31.01.2018 5 z 5

Květ odvahy Květ odvahy Shannon Drake (p)

Těšila jsem se až konečně dočtu tuto knížku, strašně mi lezla na nervy hlavní hrdinka. Naprosto souhlasím s komentářem Lembac a Avalonek.

27.01.2018 4 z 5

Nepřítel Nepřítel Shannon Drake (p)

Pokračování knihy Zrádce se mi moc líbilo, bezprostředně na sebe knihy navazují. Callie mi bylo chvílemi líto, Daniel byl pevně přesvědčený o její zradě. Oba se brání lásce, stojí každý na jiné straně válečných stran přesto se nedokáží přestat milovat. Krásná knížka, těším se na další pokračování této série.

19.01.2018 5 z 5

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Knížka se mi moc líbila, dozvěděla jsem se alespoň více o válce Severu a Jihu. Kiernan jsem moc nemusela, byla až moc hrdá a neústupná. Zato Jesse to je krásný muž co to má srovnáno v hlavě a nedá se ničím a nikým ovlivnit ve svém přesvědčení. Už se těším na další díly o jeho sourozencích :)

15.01.2018 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Tak tato knížka mě celkem zklamala, příběh mě neupoutal a jsem ráda že jsem knížku už dočetla. Vím že se k ní již nevrátím :(
Jinak knihy od této autorky mám moc ráda, patří mezi mé oblíbenkyně:)

10.01.2018 3 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Poslední díl Sametů se mi opět líbil, Miles nezklamal, sympaťák :) Jsem ráda že jsem si po dlouhé době celou sérii opět přečetla. Doporučuji

10.01.2018 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Po delší době čtu celou sérii znovu. První část této knížky mě bavila víc, Alyx jako kluk je legrační, její život v táboře v lese... Druhá část knížky už mě tak nebrala, dost mi vadil uražený Raine a jak se Alyx chudák musela doprošovat, jeho nezájem o dítě. Ale protože "samety" jsou moje srdcovka takže opět krásné počteníčko :)

06.01.2018 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Po dlouhé době jsem si opět tuto knížku přečetla. Jde o krásný a poutavý příběh, obdivovala jsem Juditu jak dokáže Gavinovi neustále odpouštět a samozřejmě nenáviděla zlou Alici. Knížka mě nezklamala.

02.01.2018 5 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Četla jsem si knížku znovu po dlouhé době a překvapilo mě, jak mi vzteklá Bronwyn lezla na nervy. Chudák Steven, chvilkama jsem ho litovala... Pro mě byl 1. díl nejlepší

02.01.2018 4 z 5

Svatba z Vysočiny Svatba z Vysočiny Hannah Howell

Trochu chaotický příběh :) Zezačátku mi tošku vadila naivní hlavní hrdinka. To její "znetvoření" mi přišlo úsměvné :) že by si jejích 11 bratrů se kterými vyrůstala nikdy ničeho nevšimlo?? A Iain který jedním dechem slibuje že jí nikdy nebude nevěrný a hned po svatbě by málem skončil s bejvalkou v posteli?? To o jeho charakteru moc nevypovídá. Jeho trauma z minulosti přerůstá v sobectv a až do poslední stránky knihy se brání lásce... nakonec ten nečekaný přírůstek do rodiny :) No nevím, dělo se tam toho až moc, stále je honili nepřátelé atd. Ale Islaen mi tak v půlce kniihy přestala vadit, dospěla v rozumnou ženu, takže mě nakonec knížka začala bavit a s chutí jsem ji dočetla:)

26.12.2017 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Na knížku jsem se moc těšila, nezklamala mě. Čekala jsem jen od Pandory trochu víc srandy na to jaká byla divoška... Gabriel, super kladný hrdina :) Ráda se k tomuto příběhu někdy vrátím

25.12.2017 5 z 5