Emsice Emsice komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Na začátku kniha nebyla tolik poutavá ale pak se to rozjelo a začalo se všechno vybarvovat. Celkem mě překvapil vrah , nadruhou stranu naprosto chápu jeho důvody k vraždám.

22.02.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha je zajímavá,napínavá a velmi obdivuju hlavní hrdinku,že se nevzdává a i přes překážky si jde za svým.

23.02.2019 5 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Naprosto báječná naučná pohádka. Hltala jsem každé slovo a vždy jsem se těšila na pokračování. Odhodlání malé Agnes je neuvěřitelné. Kéž bychom si my dospěláci vzaly z ní příklad.

20.06.2022 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mě moc neoslovila,od Trestikove jsem četla už lepší,příběh mi přišel nudný a nic se pořádně nedělo. Jediné plus,co bych viděla,že to bylo chvilkama vtipné.

15.04.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět zajímavý příběh,ke konci hodně poutavý ale už mě trošku začíná fascinovat,jak ta policie prd dělá.

10.11.2021 4 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Ze začátku mi kniha přišla trošku nuda ale pak se to rozjelo a byla jedna otázka za druhou,tak jsem nevěděla co řešit dřív. Nakonec vše tak nějak zodpovezeno a můžu pokračovat dalším dílem.

01.01.2020 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Ze začátku kniha velmi nudná a trochu mě otravovaly vsuvky mrtvoly ale ke konci se to začalo rozjíždět a dočetla jsem to jedním dechem. Doporučuju si vážně počkat,stojí to za to !

16.03.2019 3 z 5