emilitaagilita emilitaagilita komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Uff, tak tohle bylo hodně silné čtení.
Jsem zase o něco víc vděčná za to, kde a jak žiju.

04.11.2022 5 z 5

Knihu jsem si přečetla jsem kvůli výzvě, protože jsem potřebovala knihu s kalendářním měsícem v názvu a jelikož už jsem neměla moc času, chtěla jsem nějakou jednoduchou knihu, kterou bych měla rychle přečtenou. Čtení knihy mě nebavilo, hlavní hrdinka má neustále vlhko v kalhotkách a všichni chlapi jsou svalovci s neuvěřitelným vybavením, orgasmů dosahují vždy ve stejnou chvíli, ale zároveň je všechno víc než jen sex, protože každý příběh má nějakou hrozně hlubokou myšlenku.. :-D a takhle je to furt dokola..slovní zásoba mizerná. Od této autorky si rozhodně už nikdy nic nepřečtu. A vlastně celkově asi vzdávám čtení pokusů o "erotickou literaturu" asi jsem si dosud vždy vybrala špatné tituly, ale zatím to ve všech případech než erotika byl spíš trapas :-D

03.12.2019 odpad!

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Tahle se mi ze všech tří knížek od Lucky líbila nejvíce. Plná inspirace a hezkých myšlenek. Oceňuju i změnu vazby knihy a zpracování fotek :)
PS: Doporučuju zajít na Lucky přednášku! :)

12.05.2023 5 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Haha, tak tohle mě bavilo :D a krásné ilustrace!

21.08.2022 5 z 5

Naivní detektivka z knihovny Naivní detektivka z knihovny Jana Chroustová

Bylo to vážně velmi naivní, jako kniha pro desetileté děti.

30.07.2018 2 z 5

Zabila jsem naše kočky, drahá Zabila jsem naše kočky, drahá Dorota Masłowska

Tuhle knížku jsem teda vůbec nepochopila.

30.06.2017 2 z 5