Ellkarka Ellkarka komentáře u knih

Já legenda Já legenda Richard Matheson

Můžu s klidem říct, že to nebylo zrovna špatné. Bylo to chvílemi dojemné, chvílemi se člověk vžíval do světa, kde si musel vystačit sám se sebou a bojovat o přežití a hlavně, aby vůbec měl ještě chuť do toho života. Na konci se člověk zase mohl zamyslet nad fungování tohoto světa, takže můžu říct, že mi tahle kniha opravdu něco dala. Ale vláčelo se to, aspoň ze začátku, než se to trochu rozhoupalo a celkově to nebyl zrovna můj šálek kávy. Novely, co následovali jsem přečetla snad tři. Jednoduše se mi už do toho nechtělo, když jsem měla to hlavní za sebou.

18.06.2014 2 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha se mi líbila, zbožňuji cestování, poznávání nových míst a lidí, cítit tu atmosféru, co z toho všeho hluboce dýchá. Možností realizovat takové převratné výlety a ještě někam mimo kontinent moc není.

16.03.2014 4 z 5

Marzi 1984-1987 Marzi 1984-1987 Marzena Sowa

Je těžké říct, že by se mi zrovna líbila. Jednoduše řečeno nic a všechno. Za mě bych knihu zařadila k oddechovému čtení. Není to nic náročného a někteří z vás to možná přečtou co by dup. Nebo jako já, zavadí o tuhle knížku, když už neví, co by. Celkově knihu hodnotím ale kladně.

23.01.2014 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Drogy a mládež v Americe za 90. lét. Toto asi nebyl úplně můj šálek kávy. Četlo se mi to pomaleji, než jsem myslela. Přesto se mi kniha líbila, svým vlastním způsobem, ale chybělo mi tam určité napětí nebo nějaké vzrušení nebo jsem si ho snad ani nevšimla. Už teď můžu říct, že se těším mnohem víc na film.

04.01.2014 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha se mi začala líbit čím dál víc...
Začala jsem číst v obavách a postupně se probojovávala, až se mi to začalo líbit.
Co jsem četla jinde, byla kniha totiž hodně přirovnávána ke Stmívání.
Až později se začalo něco zajímavého dít. Taky mi přišlo, že hlavní hrdinka nemá moc rozumu. Začínají se okolo ní motat, tak pěkní kluci a ona se furt ofrňuje, že jsou takový a makový.

28.06.2013 3 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Začnu asi tím nejdůležitějším a to pravopisem. Chyby, chyby a chyby! Začátek mi přišel jako pohádka. Nakonec jsem se přemohla a knížku úspěšně dočetla. Dokonce se mi i začala líbit. V téhle knížce se opravdu můžete setkat se vším možným od těch klasických čarodějnic, až po bytosti neznámé.

08.06.2013 3 z 5

Pozor na svoje priania Pozor na svoje priania Shani Petroff

Na tuhle knížku jsem narazila v knihovně, no a jelikož byla jako nová, tak jsem ji hned čapla a nechala na doma :D Považovala jsem ji, za takové ty holčičí románky a taky tak aji je, ale nádherně se četla já jsem ji doslova "schlamstla" za asi tři, čtyři dny a to se mi stalo snad u první knížky, co jsem četla. Mě většinou trvá většinou půl roku než něco přečtu i když mě to baví. Jak říkám, četla se hodně rychle, protože kapitolky dostava jsou tak po pěti stránkách, tak si to pěkně rozkouskuješ.Ze začátku čtení jsem se lekla, co to je za pohádku, protože otec hlavní hrdinky je lucifer. To bych vytkla překladači knížky, přijde mi, že ďábel by byl mnohem sympatičtější :) Ale jak jsem se rozečetla, tak jsem se do toho i trochu dostala a trochu zasmála.

16.04.2013 3 z 5

Upírova fotografie Upírova fotografie Kevin Emerson

Ze začátku mi přišlo, že si sem tam někdo z postav protiřečil a podle mě měli postavy upírů,až moc nadpřirozených schopností. Knížka mi přišla spíš pro čtenáře pod 12 let ... já jsem se už nudila. Tak, tak jsem dočítala, protože jsem se chtěla vrhnout na další, ale dočetla.

13.04.2013 1 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Je to úžasná knížka. Lehce se čte a pořád se něco děje. Už je to sice nějaký ten měsíc co sem knížku četla.. ale asi po čase najdu cestu i ke druhému dílu.

05.02.2013 4 z 5

Hory mají oči – Počátek Hory mají oči – Počátek Jimmy Palmiotti (p)

Film sem viděla, ale asi jen z půlky, protože mě nebavil, ale to se nedá říct o této knížce. Objasní a hlavně povypráví celý příběh..Překvapil mě aji soucit s mutantama v horách, kterému by jsem se ve filmu obloukem vyhla.

04.02.2013 3 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Už jsem aji zapomněla co na té knížce mě bavilo.. asi jsem tu knížku četla více z nudy než k pobavení. Dost se to vleklo a jestli tam byli dobré pasáže tak jen krátké, které splývali s okolním dějem.

04.02.2013 2 z 5