Ell Amaterasu Ell Amaterasu komentáře u knih

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Jako taková se mi knížka líbila, ale celkem mě zaráží, že jsem četla už několik knížek, kde hlavní hrdinku odrazovalo pití krve. Je to zajímavé, to se z toho stane nějaký trend pro autory upířích fantasy? To by mě opravdu rozesmutnilo...

27.04.2013 4 z 5

Knížka mě sice bavila, ale připadalo mi, že některá místa jsou příliš popisovaná a celé je to strašně 'obkecané', ale to může pomoct čtenářům se slabší fantazií, aby si lépe představili prostředí.
Je to sice celkem tlustá knížka (i když mně vystačí tak na pár dnů, max. týden, dva), ale stojí za to si ji přečíst! Bohužel tloušťka odrazuje některé čtenáře a to je škoda, hlavně ale pro ně.
Někdy před rokem jsem nakousla i druhý díl, ale ten mě moc nebavil a tak trochu jsem nechápala, o co jde, ale určitě si ho jednou přečtu a snad to bude co nejdřív.

27.04.2013 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Musela jsem čekat půl roku než vyšel minulý rok, ale dočkala jsem se a rozhodně nejsem zklamaná.

27.04.2013 5 z 5

Omračující věda všeho Omračující věda všeho Nick Arnold

Kniha mě bavila a četla jsem ji několikrát.
Určitě doporučuji.

27.04.2013

Bláznivá dějepisná všehochuť Bláznivá dějepisná všehochuť Terry Deary

Rozhodně mě knížka bavila, i když v některých chvílích jsem se trochu nudila, ale to se nestávalo moc často.
Moc se mi líbí, jak jsou dějiny vtipně pojaty.

27.04.2013

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Ze začátku mě kniha celkem bavila, ale v průběhu mě přestávala bavit. Konec byl na mě moc rychlý a málo... obkecaný. Čtu, čtu a najednou konec.Ale rozhodně nechybí napětí a tajemno. To se mi na tom líbilo, ale jak jsem zjistila, takové knížky, jako je Past na Sněhurku, mě moc nebaví. Nebo to bude jen tahle konkrétní knížka? To nevím.

26.04.2013 4 z 5

Tedy... Čekala jsem rozhodně víc. Půjčila jsem si ji v knihovně a byla zvědavá, co to bude za parodii.
U knížky jsem se někdy nudila a někdy smála. Převládala nuda.
Ale napsáno to je pěkně a možná, možná si přečtu i další díl, ale nejspíš asi ne.

25.04.2013 2 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Ehm... Konec byl... překvapivý. Čekala jsem tedy jiný, ale rozhodně byl zajímavý, trochu i dojemný a samozřejmě nečekaný.
Celá sága se mi moc líbila, ale čekala jsem něco jiného. Pro mě to nebylo to pravé.
Samé zvraty a velký příval informací, které musel čtenář pojmout za celou knihu. Nevím, jestli se mi tohle zrovna moc líbilo.
Podle mě to byla nejakčnější knížka ze všech.

25.04.2013 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Přečetla jsem ji za pár hodin.
Jako takhle se mi celkem líbila, ale Laurel mi připadala taková... Myslím, že kdyby se to stalo někomu jinému, rozhodně by se s tím vyrovnával mnohem líp. Její reakce a obavy mi připadaly... ano... asi dětinské na to, kolik jí bylo let.
Ale jinak se mi knížka líbila a chystám se přečíst si další díly.

23.04.2013 2 z 5