ElikaBendova ElikaBendova komentáře u knih

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Nejsem milovník romantických slaďáren, ale tato série mě zaujala svými příběhy. To, že na obálkách jsou sexy chlápci je jenom takový malý bonus. Líbí se mi jednoduchost stylu v jakém je to napsané. Je tam téměř všechno, co tam má být. Pobavila jsem se. Přečetla jsem ji za tři dny a těšila jsem se hned na dalším. Tahle kniha rozhodně neurazí. David je skvělý chlap! Prostředí, ve kterém se to odehrává je velmi dobré. Jsem ráda, že jsem si tuto sérii pořídila a hrdě ji přenechávám čestné místo na poličce.

10.01.2017 3 z 5

Nejkrásnější pes Nejkrásnější pes Tomáš Andalk

Gamebook mého dětství. Rukama mi jich prošlo už hodně, ale žádný se zpracováním tématu a množství situací, kde se musíte rozhodnout se nedá srovnat. Jsem ráda, ze jsem ho po letech znovu sehnala. Je to můj poklad.

22.04.2024 5 z 5

Šestnáct duší Šestnáct duší Rosie Talbot

Ušlo to. Ze začátku jsem si říkala, že to bude bomba. Hltala jsem stránku za druhou, ale čím dál víc mi to přišlo umělé a nudné. Možná i překombinované dle moderních trendů. Druhý díl číst už nebudu.

26.03.2024 3 z 5

Sněhová víla Sněhová víla Daniela Krolupperová

Příběh je nádherný, ale ty ilustrace jsou katastrofa

19.12.2022 4 z 5

Chlap na roztrhnutí Chlap na roztrhnutí Liane Mars

Kdyby kniha mela trochu mene moderní biomatku tak bych dala 4* ale takhle me jen rozcilovala a muzu rict jen jedjo. Emilie si muze za to sama, ze ten chlap sel za jinou (a ten chlap je taky pitomec, ze to udelal. To ho neomlouvá) mel dost casu se s manzelkou rozejit.

05.10.2022 3 z 5

Consuela Consuela George Sand

Knihu bych nejraději rozdělila na tři části. Benátky -nuda , Čechy - skvělé, Benátky - katastrofa. Ta Consuela mě celou knihu tak zatraceně vytáčela.

10.08.2022 3 z 5

Kámasútra Kámasútra Marina del Carmen

kámasúter bylo vydáno už mnoho, ale tato je jedna z těch nejlepších. nejsou tam jenom krkolomné polohy, ale i postupy k dosažení uspokojení. opravdu vám ukáže, jak správně milovat (a nemyslím jen sex)

06.08.2022 5 z 5

Korunovace Korunovace Lena Valenová

Když nebudu hodnotit že to je další pos***á série knížek, tak hodnotím knihu jako velmi dobrou. Alternativní pohled na minulost v moderní době je skvělý nápad a člověk se nenudil.

01.08.2022 3 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Nenávidím jméno Poppy a nebýt toho že tu sérii mám ráda, tak bych knihu odložila, protože mě to jméno skoro na každé straně (nejlépe dvakrát) rozčilovalo. Příběh jinak jako takový byl hezký, zajímavý a rozhodně se mi líbí, že se Shenova nebála otevřít téma jak je sexuální obtěžování děti.

24.06.2022 3 z 5

Neskutečně trapný život Lottie Brooksové Neskutečně trapný život Lottie Brooksové Katie Kirby

Kdybych byla číslovka tak asi jo. Takhle ne. Trochu méně vtipný pokus o deník malého poseroutky pro dívky. A upřímně to není moc dobrý návod na stravování. Ta holka by ve skutečnosti musela být tlustá jako prase, protože kromě pizzy, hranolek, různých druhů nadměrné hromady sladkostí vlastně nic jiného nejí.

15.06.2022 3 z 5

Planeta záhad: Fakta, otazníky, hypotézy Planeta záhad: Fakta, otazníky, hypotézy Arnošt Vašíček

První polovina knihy mě nanejvýš zajimala a přemýšlela jsem o koupi, ale pak to ztrácelo svůj půvab a moc mě kapitoly nebavila.

25.04.2022 3 z 5

Pod křídly albatrosa Pod křídly albatrosa Žanis Gríva

Po dlouhé době jsem sáhla z moderních knížek po něčem starším v mě knihovně a vyplatilo se. Příběh je sám o sobě skvělý a líbí se mi ten poetický styl. Kniha mě všechno, děj, spád, humor, napětí, lásku...všechno. člověk se i poučí jak to na rybářské lodi funguje.

19.04.2022 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Abyste pochopili podstatu této knihy, její děj a charaktery postav, musíte do ní dozrát. Dlouho jsem se bála ji přečíst kvůli nízkému hodnocení, ale jsem ráda, že jsem to udělala. Rozhodně nedoporučuji hodnotit se sérií selekce, která je spíše pohádkou. Tato kniha je úplně o něčem jiném. Zatímco selekce je pro dívky od 12 let, tak tuto knihu pochopí vyzrálejší ženy. Mě osobně dělí mezi čtením sérií od vydání prvního dílu 8 let života a je to znát. Hollis je úžasná dívka, která si uvědomuje svou hodnotu a jde za hlasem svého srdce. Život ji dal krutou překážku a ukápla mi i slza. Rozhodně se vrhnu na druhý díl. Nerozumím všem, kteří dávají nízké hodnocení. Hollis, nikdy v knize netvrdila, že krále miluje. Ano padlo to tam jednou, ale vynuceně když se svou přítelkyní Deliou Grace mluvila, když si nebyla jistá jestli je koruna pro ni to pravé.

08.03.2022 4 z 5

Širé moře, širé nebe Širé moře, širé nebe Victor Hugo

velice krásné lyricko-epické dílo od Huga, které nikdo nezná. Velice dobře si vyhrál se slovními hříčkami a s příběhem o lodi, která brázdí vody moří. Knížečka je doplněná o absolutně fantastické ilustrace, které se k příběhu hodí. Jsem rád, že ji mám ve své knihovně. Jen je škoda, že klasičtí autoři se proslavili jedním či dvěma životními díly, které jsou všeobecně přijaté jako dobré a ostatní knihy mají nízká hodnocení, protože jim je nikdo "nevysvětlil".

19.02.2022 5 z 5

Zač je života loket Zač je života loket Marcela Mlynářová

Asi jsem na autorku moc mladá

14.02.2022 1 z 5

Od Husáka k Havlovi, aneb, Čech ve Varšavě Od Husáka k Havlovi, aneb, Čech ve Varšavě Václav Svatek

Nejsem milovníkem této historické doby a politiky celkově, ale zavzpomínat si na to jak to bylo DOOPRAVDY, tak to je teda síla! Nejsou uvnitř žádné upravené informace, ale holá fakta. Hodně mě překvapilo, že poláci na tom byli o hodně hůř než my v čechách. Autor napsal knihu zábavnější formou, že řádky jenom ubíhaly a hlavně jste všemu rozuměli.

14.01.2022 5 z 5

Letos v zimě Letos v zimě Alice Oseman

Naprosto zbytečná knížečka. Od poloviny je to reklama na její knihu Solitaire.

23.11.2021 odpad!

Čeština pro všechny Čeština pro všechny Erika Hanáčková

naprosto skvělá kniha, kteoru bych doporučila všem češtinářům na základní škole. Tohle nás mají učit a ne nějaké nudné větné rozbory přes celou tabuli. je to skvělá kniha pro malé i velké. Spoustu věcí jsem se i přiučila.

15.11.2021 5 z 5

Malý münsterlandský ohař Malý münsterlandský ohař Petr Buba

Malá nepostradatelná příručka pro chovatele, kterou musíte mít, pokud o tomto plemeni uvažujete nebo jste si ho pořídili

02.10.2021 5 z 5

Vystrašený zajíček Vystrašený zajíček Zuzana Pospíšilová

já mít takovou maminu jako oni, tak bych si začala hledat náhradní. ale příběh o zajíčkovi je to nádherný.

01.10.2021 5 z 5