ela111111111 ela111111111 komentáře u knih

Psychologie - příručka pro studenty Psychologie - příručka pro studenty Pavel Říčan

Skvělá kniha, jakožto základy psychologie. Navíc dobře čtivá, pro proniknutí do oboru jistě vhodná. Jen doporučuju.

03.02.2017 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Moc pěkná kniha, velmi čtivá

17.10.2016 5 z 5

Společenské vědy v kostce: pro střední školy Společenské vědy v kostce: pro střední školy Jaroslav Hladík

Leda pro seznámení s příslušnými obory. Raději šáhnout jinam, pokud chceme vědět víc.

02.10.2016 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Dobrá kniha. Po velmi dlouhém seznamu přečtených odborných knih jsem ji ocenila. Téma dost fajn, zvlášť kvůli němu jsem ji četla. Ovšem sem tam mi v tom něco nesedělo. Přesto musím říct, že až na nějaké výjimky, kniha byla velice poutavá a půlku knihy jsem přečetla za jednu noc. A ta jedna hvězdička, ta chybí kvůli jakýmsi nesrovnalostem, které mě v knize zarazily.

30.09.2016 4 z 5

Bajky Bajky Ezop

Lehká četba, často k zamyšlení - což se mi líbí. Ezopa bych se asi nedotkla, nebýt maturity, ale nevadí. Pamatuju si bajky, které jsem si četla, když jsem byla malá a vždycky se mi moc líbili.

30.09.2016 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Kniha velice dobrá. Myslím, že by měla přečtena nejenom jako k povinné četbě.

30.09.2016 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Ze začátku mi kniha přišla celkem nudná, ale jak jsem se pročetla k Sophii a jejímu příběhu, naprosto si mě získala...

11.05.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knížka mě dojala, až jsem to nečekala, a musím podoknout, že konec knihy mě rozplakal...Krásná kniha....

11.05.2015 5 z 5