ducháček88 ducháček88 komentáře u knih

Poznej svůj cíl Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

i já mám tuto knihu přečtenu celou.Ale začnu tím jak to vše začlo. Knihu mi doporučila jedna paní a já ji koupila.Knihu jsem celou přečetla a rozhodla se vše změnit.Začla jsem tím nesnašším že to co chci říci řeknu nebo komu chci zavolat či napsat tak to udělám.A už po tomto mohu s klidem říci že je mi lépe mnohem lépe a a příjde mi že vše se začíná dařit. Vlastní skušenosti povím jednou mi přišla dcerka ráno že jí bolí bříško řekla jsem jí st se skusí zapřemýšlet nad tím když to žačlo na to myslela nebo chtěla říct a neřekla.Po chvilce povídá no mamí nechce se mi psát úkoly nežli sem dořekla svoji větu povídá jé mamí už to nebolí.A to není jediné.Ale rozepisovat to tu nebudu to by bylo na dlouho.

18.04.2015 5 z 5

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Tato je opravdu unikát.Svým tématem donutí člověka se zamyslet nad tím co bylo a co je.A když je někdo na dně a má tendenci vše vzdát tato kniha mu ukáže není na tom tak špatně aby to vzdal že člověk co jí psal byl na tom mnohem hůř něž můžeme být mi v dnešní době a stejně se nevzdal.To odhodlání něco docílit a i přes veškeré útrapy to nevzdat dle mě řadí tohoto člověka mezi vzácný příklad kterým by se mělo řídit více lidí.A lidi co mají dost velkou fantazii a představivost mají vyhráno.Já sama jsem při čtení této knihy do ní natolik ponořila že jsem si v duchu představila že sedím vedle toho člověka na té skále a koukám dolu do vody a prostě bylo moc krásné čtení.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Právě jí čtu dcerce a má z toho radost a já také.

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Moje dcerka si tyto knihy přála od Ježíška a dostala je.Půjčila jsem si první a přečetla skoro hned a dala sem se do další.Je to opravdu hodně povedená pravdivá kniha.Tuto knihu nemohl jen tak někdo vymyslet to musel někdo prožít. A je krásné že se o to vše někdo dokázal formou knihy podělit a tím i pomoct těm lidem kteří z této knihy pochopí co mají pochopit,aby dospěli k lepšímu životu. Vřele doporučuji

27.12.2016 5 z 5

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

Ani druhá kniha mě nezklamala.Je to vše moc pěkně srozumitelně napsané že by to měl pochopit každý. Ale jedno co bych dodala že dle mého názoru autoři Esther a Jerry jsou Sára a Seth z té knihy.Jelikož toto se nedá vymyslet to se musí prožít to o čem napsali.

06.01.2017 5 z 5

Motýlek 1. díl Motýlek 1. díl Henri Charrière

VŠE JSEM NAPSALA K DÍLU 2 JAKO K CELÉ KNIZE DOHROMADY.

20.02.2012 5 z 5

Motýlek 2. díl Motýlek 2. díl Henri Charrière

MUSÍM SOUHLASIT ŽE TOTO NENÍ KNIHA OD KTERÉ BY SE DALO ODEJÍT.TATO KNIHA MO DALA MOC.HODNĚ MI UVÍZLA V PAMĚTI.A MOC JSEM SI Z NI VZALA.HLAVNĚ POUČENA TÍM ŽE LIDÉ DNES BREČÍ KVŮLI KDE JAKÉ PRKOTINĚ A STÁLE SI NA NĚCO STĚŽUJÍ POČÍNAJE JÍDLEM OBLEČENÍM KONČE TŘEBA MATRACÍ V POSTELI A TAK.ALE KDYŽ SI UVĚDOMÍTE CO MĚLI TI LIDÉ V TÉ KNIZE TAK JE ČLOVĚKU AŽ HANBA ŽE MÁ O PROTI NIM KRÁLOVSKÝ KOMFORT A STEJNĚ BREČÍ ŽE SE NEMÁ JAK BY CHTĚL.I KDYŽ NEJSEM Z LIDÍ KTEŘÍ BY SI BYLY ZVYKLÍ NA NĚCO ZTĚŽOVAT,ALE I JÁ SI OBČAS POSTĚŽUJI AČ MÁLO KDY ,ALE PŘECE.A DOCELA VĚŘÍM TOMU ŽE KDYBY JSME VŠICHNI MĚLI MOŽNOST STRÁVIT BYŤ JEN CHVÍLI JAKO ON SPISOVATEL ŽE BY JSME SE VŠICHNI NA VŠE KOLEM DÍVALI JINÝM POHLEDEM NEŽLI NYNÍ.TO JE ASI VŠE PODSTATNÉ CO BYCH K TOMU MOHLA ŘÍCI.

20.02.2012 5 z 5

Obrazy z říše mrtvých Obrazy z říše mrtvých Rainer Holbe

Musím říct že tuto knihu jsem jako jednu z mála přečetla jak se říká na jeden dech.A pokud se mi povede jí někde koupit tak říkám že jí musím mít.Tato kniha k mému překvapení obsahuje dosti podrobností o životě pa životě a s tím spojených věcí.Mohu doporučit každému koho zajímá něco co se tak trochu vymyká z běžností v tomto světě.

Fantastické fenomény Fantastické fenomény Rainer Holbe

Nemohu jinak nežli opět sklonit autorovy nejhlubší poklonu.I tato kniha je velice pro mě poučná a otevírá nová poznání a obzory.Velmi mile mě překvapily i různá cvičení pro čtenáře která si mohou sami doma vyzkoušet.

16.03.2012 5 z 5

My z Atlantidy. Svědectví z dávných časů My z Atlantidy. Svědectví z dávných časů Rainer Holbe

Musím říct že už samotný úvod mě velice zaujal.A pro mě má hodně co do sebe .Jsem sice v začátku čtení ale i tato kniha mile překvapuje svým obsahem.A jsem moc ráda že ji mohu mít.Po zamyšlení se člověku objeví věci které by si jinak ani neuvědomil a nepřipustil.Hodně mi i tato kniha dala a v dobrém slova smyslu.

23.02.2012 5 z 5

Jak vychovat šťastné dítě Jak vychovat šťastné dítě Eva Rheinwaldová

Tuto knihu jsem četla již před lety ale musím říci že mě zaujala.Je v ní popsáno mnoho věcí které si málo lidí vůbec uvědomuje a tím i otvírá obzor na dané téma.Mohu doporučit.

Mauglí Mauglí Rudyard Kipling

Tuto knihu jsem četla jako dítě a byla po povinné četbě ve škole má první co jsem přečetla a do dnes ji mám v živé paměti.Je prostě moc dobrá.