Dracicanda Dracicanda komentáře u knih

Znovuzrození dračího oka Znovuzrození dračího oka Alison Goodman

Na začátku trochu nuda ale pak se to pořádně rozjelo

24.05.2018 5 z 5

Čas zkázy Čas zkázy Bernd Perplies

Do teto série sem se zamilovala. Dej je napínavý a velmi zajímavý. Pozor trochu prozrazuji dej.

Hlavně mne překvapila scéna kdy Drummond umíral a nabídl Jonatanovy svůj popel, to bylo fakt neočekávaný. Také jsem si oblibyla postavu Holmese, ty jeho hlášky sou taky bezva. Strašně roztomilý se mi přijde Ruprt a také me natchla Nautilus. No prostě super příběh.

09.03.2018 5 z 5

Bez práva na život Bez práva na život Ilka Pacovská

Skvělé pokračování jen občas trochu nuda.

22.02.2018 3 z 5

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Z téhle knížky jsem opravdu nadšená jen mě trochu mrzí že Aronel nakonec nezůstala tím krásným baculatým dráčkem. Taky mě dostaly ty scény s HRDÝMI VÁLEČNÍKY OTHAR, no prostě strašná sranda. Doufám že vyjde další kniha protože konec zůstal dost otevřený,tak by se nějaký to pořádný ukončení hodilo.

06.02.2018 5 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Kniha se mi moc líbila byla napínavá místy humorná. Jen my občas vadilo že jsem už od začátku kapitoly o čem a s kým že se to Elena baví. Jinak opravdu skvělá kniha.

27.01.2018 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Tuto knihu jsem si od začátku oblíbila jen mě zarážel věk hrdinky. Také mě pobavily pidimužíci a moje fantazie se opravdu nezastavila.

27.01.2018

Zlodějíček z pátých hradeb Zlodějíček z pátých hradeb Ilka Pacovská

Příběh byl fakt super ale některé části se mi připadaly nudné.

24.11.2017 4 z 5

Blíženci z ledové pouště Blíženci z ledové pouště Zdeněk Jecelín

Super kniha ale chtělo by to pokračování.

22.11.2017 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Moc pěkná a napínavá kniha. Těším se na další díl.

20.11.2017 5 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Zatím určitě nejlepší díl. Moc se mi líbila velká přítomnost tulíků a překvapila mě i velká aktivita harpyjí.

20.11.2017 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Opravdu napínavý konec série.

19.11.2017 5 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská