domis domis komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

skvělá kniha, která člověku poodhalí i druhou stránku věci než jak jsme naučeni ji vnímat, a efekt takových činů na další generace

24.01.2021 5 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Super kniha. Patří mezi ty, na které se člověk musí soustředit. Nejvíce se mi líbila prostřední část, kde byl popisován život afrických domorodců. Ke konci mi přišlo chování Centaine moc kruté. Celkově se mi ale příběh líbil.

07.07.2014 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Dobře se čte a líbí se mi, že se kniha netočí jen kolem anorexie, ale i poukazuje podněty. Trochu mi vadily pasáže, kde popisovala víru. Celkově supr kniha, nutí k zamyšlení...

25.04.2014 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Super kniha, ale první díl mě bavil více.

19.03.2014 4 z 5

William a Kate William a Kate James Clench

Trochu mi chyběli popisky u jednotlivých fotografií. Jinak ze stylu se dalo poznat, že to psal nějaký novinář. Kniha byla jednoduše sepsaná a vcelku mě to bavilo.

25.12.2013 3 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Velice zajímavá kniha tím, že je psána z pohledu 5-ti letého chlapce, který nevyrůstal v normálním prostředí.

28.09.2013 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Dobrá zápletka a děj. Angličtina mi nevadila, naopak.

15.07.2013 5 z 5