Ditula Ditula komentáře u knih

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Dostala jsem jí loni k Vánocům a hned druhý den se do ní pustila a přečetla během dne. Knížka se mi líbila a je (zatím) moje první, co jsem četla od Táni Kubátové.

03.02.2013 4 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Knížky od L. Lanczové jsem přečetla snad všechny, takže vím, co čekat. Ovšem tahle knížka vybočuje z řady. Knížku jsem přečetla jedním dechem a už 2x jsem se k ní vrátila. Taková psychologická knížka se spousty tajemstvími, ze života a s nečekaným a dramatickým koncem (u kterého jsem si docela pobrečela). Šárka mi přijde sympatická a tak je mi jí strašně líto... Jak někteří zmiňují, i já nemám ráda otevřené konce, ale tady... si ráda domyslím optimističtější konec. :)

03.02.2013 5 z 5

Tato novela se mi líbila a dobře četla. Bree mi byla sympatická a je mi líto, jak to s ní dopadlo. Líbilo se mi i to, že je to psáno z té druhé strany :-). Myslím, že kdo četl (čte) Twilight ságu, měl by si přečíst i tuto knihu, rozšíří to obzory.

03.02.2013 4 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Přečetla jsem jí před pár dny. První od Nory Roberts a úžasná knížka. Je pěkně čtivá, napínavá, pěkný děj - zkrátka když je to romantika s detektivkou dohromady, nemůžete se od knížky odtrhnout. :-)

13.01.2013 5 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Kniha, která ukazuje, co dokáže jeden Blbý fór. Pěkná a poučitelná knížka.

13.01.2013 4 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Krásná, emotivní knížka se smutným koncem, kde jsem brečela jak želva.

13.01.2013 4 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Tu jsem ve svých 13 letech, kdy jsem poprvé narazila na knížky od Lenky, hltala jedním dechem. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, kterou si ráda i za pár let přečtu znovu :-)

13.01.2013 5 z 5