Devilly Devilly komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Nemám slov. Stejně jako první díl byl i tenhle něco úžasného a autorka by klidně levou zadní mohla strčit americké i severské autory do kapsy! Moc se těším na další díl :D

30.12.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Já to udělala zase! Zase jsem se zamilovala!
Tohle byl ten nej-nej-nej- všechno co mě napadne příběh...Jen je mi líto že jsem k tomu neměla Oreo sušenky a mléko dle předpisů Dr. Simona Spiera (Jacquese). :)
Fantastique! :)

24.08.2017 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Nejsem vášnivý čtenář detektivek a thrillerů, ale tohle... Musím poděkovat češtinářce že jsme museli povinně v kroužku číst Saeculum, jinak bych nikdy knihy od Ursuly Poznanski do ruky nevzala... A teď když jsem si přečetla Pět jsem si na 100% jistá že neskončím jen u těchto dvou.
Opravdu je to velice čtivá, napínavá a místy trochu i děsivá kniha, ale jak se jednou začtete už nemůžete přestat! Už se těším až se začtu - respektive 'zažeru' - do pokračovaní Beatrice Kasparyové. TFTR (Thanks for the read)!

11.02.2018 5 z 5

Tohle byl opravdu kouzelný příběh...Oba chlapci, Adrien i Hadrien, byli úžasní a oblíbila jsem si je jak nejvíc to jen jde. Tato kniha neměla chybu a autorům skládám poklonu. Vážně paráda.

14.12.2017

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Po prvním díle jsem čekala něco...já ani nevím co...ale vůbec se má očekávání nemohla rovnat realitě. Kniha byla opět děsivě napínavá. Opravdu profesionálně napsaná...Úžasné! A ty básně...chmurné ale krásné. Už se vážně nemůžu dočkat Hlasů. :)

29.03.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Já tuhle autorku a její knihy opravdu miluju. Jen díky tomu že jsem začala číst její knihy jsem 'zahubila' mou čtecí krizi. Velká poklona! Už se těším na pokračování! :)

03.04.2018 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Parádní konec. Ani jeden díl mě nezklamal.

29.08.2017 5 z 5