derminator derminator komentáře u knih

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

První kniha od tohoto autora kterou jsem přečetl a musím říct že je velmi ale velmi dobrá řekl bych že možná lepší než od D. Browna vřele doporučuji přečíst a uvidíte že skýtá nejedno překvapení.

L.A. rekviem L.A. rekviem Robert Crais

Výborná kniha. Doporučuji přečíst všem kdo mají rádi Pikea a Colea a chtějí vědět jak hodně věcí začalo.

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Výborná kniha vřele doporučuji a už se těším na další podobného rázu která se mi dostane do ruky.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Nejlepší Brownova kniha. Přečetl jsem všechny ale tahle je nejnapínavější. Musím říct že moje očekávání bylo naplněno a už se těším až zas od Dana něco vyjde. Umí přitáhnout čtenáře a to je dobře. Díky Dany.

Žoldáci Žoldáci Frederick Forsyth

Má první knížka kterou jsem od Forsytha četl a musím říci že jsou lepší autoři thrillerů. Ale tato kniha ani nepřekvapí ani nezklame hodnotím jí hluboce pod 50%.

30.11.-0001 2 z 5

Znamení Znamení Raymond Khoury

Nejskvělejší kniha od Khouryho jakou jsem četl. Kam se hrabě Svatyně a Poslední Teplář i když ten se jí docela vyrovná ale znamení je kniha při které Vám bude mrazit v zádech do poslední stránky doporučuji přečíst fakt výborná.

Posel Posel Daniel Silva

Jako všechny Silvovky naprosto senzační doporučuji přečíst je to napětí až do konce

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Hodně zajímavě napsaný a ta zápletka super.

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Dnes jsem knihu dočetl, vřele doporučuji. Zápletky jsou hodně nečekané jen ten konec mohl být lepší ale hodnotím jasně na 90%.

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Kniha se mě také líbí ale hodně mě připomíná Brownovi prvky ale je taky velice zajímavá ale asi jako všechny Berryho knihy doporučuji. Ale Rasputinovo proroctví je lepší.

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

No tak bezpochyby zatím nejlepší a nejnapínavější kniha od Berryho vřele doporučuji.

Bratrstvo turínského plátna Bratrstvo turínského plátna Julia Navarro

Není to špatná knížka ale některé pasáže určitě hodně přimyšlené a to už Brownovo nebo Berryho knihy jsou o hodně lepší

Smrtelná chyba Smrtelná chyba Mariah Stewart

Docela dobrá knížka, hlavně dobrý děj mě teda osobně tak nadchla že jsem se od ní skoro nedokázal odtrhnout. Hodnocení tak 70 - 80 %. Určitě stojí za přečtení.